Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

fabiani sporočil: 4.454
[Glavni forum] Tema: Kako me je Tit Turnšek 'skoraj na gobec'
[#2522960] 27.05.15 14:56 · odgovor na: fabiani (#2522943)
Odgovori   +    35
[fabiani]
Petra Sovdat, čestitke in poklon!
Po moje se Žirovci skup spravlajo, da nabutajo nakazo od mesca. Res jim dela sramoto!
Petra Sovdat, a je Žirovski mesec res izdavil:""Če bi bakrene žice prodali na odpadu, bi dobili več kot s prodajo Telekoma."???

Cigajneraj! Kakšna tatinska miselnost, do obisti pokvarjen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2522960

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.826
[Glavni forum] Tema: Kako me je Tit Turnšek 'skoraj na gobec'
[#2522967] 27.05.15 15:05 · odgovor na: fabiani (#2522960)
Odgovori   +    35
[fabiani]
> [fabiani]
> Petra Sovdat, čestitke in poklon!
> Po moje se Žirovci skup spravlajo, da nabutajo nakazo od mesca. Res jim dela sramoto!

Petra Sovdat, a je Žirovski mesec res izdavil:""Če bi bakrene žice prodali na odpadu, bi dobili več kot s prodajo Telekoma."???

Cigajneraj! Kakšna tatinska miselnost, do obisti pokvarjen.
Kupisji naj si Mesečniki & Co ta naš Ljubi Tekelom Slovenije.

Plačajo naj ga s svojim denarjem. (ne s pufom za katerega grantiramo davkoplačevalci).

pa naj populjio triste drote in jih prodajo na odpadu kot cigani.
Saj kot se obnašajo cigansko tudi kažejo na to kaki cigani so.
PetraS sporočil: 2.368
[Glavni forum] Tema: Kako me je Tit Turnšek 'skoraj na gobec'
[#2522971] 27.05.15 15:08 · odgovor na: fabiani (#2522960)
Odgovori   +    2
ne spomnim se, da bi tako. mogoč kakemu drugemu novinarju. tudi STA tega nima, sem šla gledat..

lp, p
anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Kako me je Tit Turnšek 'skoraj na gobec'
[#2523092] 27.05.15 19:12 · odgovor na: fabiani (#2522960)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-182066 27.05.2015 19:13
[fabiani]
> [fabiani]
> Petra Sovdat, čestitke in poklon!
> Po moje se Žirovci skup spravlajo, da nabutajo nakazo od mesca. Res jim dela sramoto!

Petra Sovdat, a je Žirovski mesec res izdavil:""Če bi bakrene žice prodali na odpadu, bi dobili več kot s prodajo Telekoma."???

Cigajneraj! Kakšna tatinska miselnost, do obisti pokvarjen.

Te besede je izrekel Branimir Štrukelj, ne Luka Mesec, da ne boš po napačnem uriniral:
Pri Telekomu je vse narobe s prodajo
Prvi mož sindikatov javnega sektorja Branimir Štrukelj je pojasnil, da je vladi postavil vprašanje, kaj bodo imeli državljani od privatizacije, koliko bo novih delovnih mest, kako bodo Slovenci bolje živeli. "Odgovorov ni, so pa izgovori. Eden je ta, da smo to obljubili EU-ju in da to od nas zahtevajo finančni trgi. Če je tako, potem DZ in vlada izpolnjujeta želje gospodarjev, ki jima to narekujejo. To pomeni, da privoljujemo v neki kolonialen odnos," je povedal Štrukelj.
Povedal je še, da ima informacije, da naj bi bila že sprejeta odločitev o prodaji Telekoma, ki ga bo kupil kupec, ki je vnaprej znan, da bo čistil podjetje in odpuščal ljudi. Celo sami ministri so govorili, da sta se potencialna kupca dogovarjala, kar je po njegovem mnenju kaznivo. Cenitve pa naj bi prilagajali željam kupca. "Kot mi je dejal eden izmed delavcev Telekoma, če bi potegnili bakrene žice iz cevi in jih prodali na odpadu, bi dobili več kot pri prodaji Telekoma," je še opozoril.

Imaš ti kakšen pameten odgovor na te trditve ali boš tudi ti izgubil živce?

Strani: 1