Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moč ekonomske svobode

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rub15 sporočil: 1.344
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2522127] 24.05.15 12:25 · odgovor na: najobj (#2522122)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 24.05.2015 12:30
[najobj]
... čuj, po Rugljevih kriterijih sem tudi jaz alkoholik, pa sem bil zadnjič pijan pred tremi leti, predzadnjič pa približno toliko pred tem ...

P.S.: po Rugljevih kriterijih je v Franciji kakšnih 60 milijonov alkoholikov, ker otroci pri kosilu pač ne pijejo vina ... alzo, na tvojem mestu jaz z Rugljevim razumevanjem alkoholizma (= redno pitje) ne bi pretiraval, če slučajno tudi ti spiješ kozarec vina ob kosilu, ki je običajno redno opravilo ... khmm, če pa ob kosilu kozarca vina ne spiješ, pa ne veš, kaj je dobro kosilo, jebiga ...
Ne poznaš Rugljevega kriterija glede dovoljene konzumacije alkohola. On je mejo postavil pri dveh litrih vina na teden (če se prav spomnim, ne ljubi se mi brskati po njegovi knjigi), kar je več kot je priporočljivo po drugih kriterijih. www.nalijem.si/o-alkoholu/meje

Aja, kar se tiče vina pri kosilu. Žal se moram temu obredu odpovedati, ker sem cel dan zmešan, če pijem pred peto popoldne, pa čeprav samo deci vina.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2522127

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2522130] 24.05.15 12:35 · odgovor na: rub15 (#2522127)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> ... čuj, po Rugljevih kriterijih sem tudi jaz alkoholik, pa sem bil zadnjič pijan pred tremi leti, predzadnjič pa približno toliko pred tem ...
>
> P.S.: po Rugljevih kriterijih je v Franciji kakšnih 60 milijonov alkoholikov, ker otroci pri kosilu pač ne pijejo vina ... alzo, na tvojem mestu jaz z Rugljevim razumevanjem alkoholizma (= redno pitje) ne bi pretiraval, če slučajno tudi ti spiješ kozarec vina ob kosilu, ki je običajno redno opravilo ... khmm, če pa ob kosilu kozarca vina ne spiješ, pa ne veš, kaj je dobro kosilo, jebiga ...

Ne poznaš Rugljevega kriterija glede dovoljene konzumacije alkohola. On je mejo postavil pri dveh litrih vina na teden (če se prav spomnim, ne ljubi se mi brskati po njegovi knjigi), kar je več kot je priporočljivo po drugih kriterijih. www.nalijem.si/o-alkoholu/meje
Aja, kar se tiče vina pri kosilu. Žal se moram temu obredu odpovedati, ker sem cel dan zmešan, če pijem pred peto popoldne, pa čeprav samo deci vina.
Kako to, saj je šele opoldne;)
najobj sporočil: 31.941
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2522131] 24.05.15 12:36 · odgovor na: rub15 (#2522127)
Odgovori   +    1
[rub15]
> [najobj]
> ... čuj, po Rugljevih kriterijih sem tudi jaz alkoholik, pa sem bil zadnjič pijan pred tremi leti, predzadnjič pa približno toliko pred tem ...
>
> P.S.: po Rugljevih kriterijih je v Franciji kakšnih 60 milijonov alkoholikov, ker otroci pri kosilu pač ne pijejo vina ... alzo, na tvojem mestu jaz z Rugljevim razumevanjem alkoholizma (= redno pitje) ne bi pretiraval, če slučajno tudi ti spiješ kozarec vina ob kosilu, ki je običajno redno opravilo ... khmm, če pa ob kosilu kozarca vina ne spiješ, pa ne veš, kaj je dobro kosilo, jebiga ...
Ne poznaš Rugljevega kriterija glede dovoljene konzumacije alkohola. On je mejo postavil pri dveh litrih vina na teden (če se prav spomnim, ne ljubi se mi brskati po njegovi knjigi), kar je več kot je priporočljivo po drugih kriterijih. www.nalijem.si/o-alkoholu/meje

Aja, kar se tiče vina pri kosilu. Žal se moram temu obredu odpovedati, ker sem cel dan zmešan, če pijem pred peto popoldne, pa čeprav samo deci vina.
... čuj, jaz sem Ruglja enkrat poslušal in mi je bilo dovolj, tako da se mi ga niti slučajno ne ljubi čitat ...

P.S.: probaj z vinom pri večerji, ker takrat tudi paše ...
depersin sporočil: 10.224
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2522227] 24.05.15 23:49 · odgovor na: rub15 (#2522127)
Odgovori   +    0
[rub15]
Aja, kar se tiče vina pri kosilu. Žal se moram temu obredu odpovedati, ker sem cel dan zmešan, če pijem pred peto popoldne, pa čeprav samo deci vina.
Torej sodiš druge po sebi. In misliš, da mora zato država izvajati represijo nad vsemi ljudmi.

Strani: 1