Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moč ekonomske svobode

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Moč ekonomske svobode
[#2521774] 22.05.15 16:24 · odgovor na: (#2521767)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 22.05.2015 16:27
[NavadniNimda]
> [fibonaci]
> > [NavadniNimda]
> > Na komunistično provokacijo sem odgovoril z Resnico.
>
> Od tebe do Resnice je toliko kot od Dravelj do Kitajske, pa ne verjamem da se s Šmarke vidi do Kine?
>
> Drži se teme, glede ekonomske svobode bi lahko naredili en korak naprej, menda se en kitajski komunistični milijarder zanima za nakup večjega kosa zemlje v EU. Kaj če bi mu za ene tri milijarde € prodali celotno Dravlje in sosednje vasi, s floro in favno vred, pa boš dobil tradicionalno kitajsko zdravstvo, pa kitajsko ljudsko kuhinjo, pa kitajsko plačo in penzijo, pa še vedno boš lahko gledal svojo Šmarno goro!? Pa še kitajsko porcijo svobode.
> Meni se zdi to dober biznis, ti pa bi tudi moral prvi biti ZA.

Jaz sem postavil zelo precizno izjavo: osebne svobode brez ekonomske svobode ni. Kdor ne ve kaj je to osebna svoboda, in to velja za 99% slovenclćkov, o tem sploh ne more razpravljati. Kardeljevske "teorije" v realnem svetu ne velja, ker je lažniva.

Ne vem zakaj moraš mahati s komunistićnimi lažmi tule, opletati s srpo & kladivaško floro & favno, ter izrazovati svoje nerazumevanje velikanskih premikov, ki jih je Maocentungarskemu konclagerju z imenom Kitajska omogočil Deng.
Saj zato v tvoje dobro pravim, da je prodaja Dravelj Kitajcu za tebe najboljša rešitev, čisto pravi Endlösung, pa še Mi pridemo do tisto malo keša, to je samo skromna odškodnina za vse, kar smo investirali v vas. Vsaj vi boste rešeni, ker za celo Slovenijo Kitajc nima dnarja.
Dobil boš svojo svobodo, samo pol bo konec zajebancije, bo treba tudi delat kot pravi Kitajc :)

Namalali ti bodo poševne oči, in če je kaj za verjet Amerikancem, ti bo potem ime 传统的尼姆达 :)