Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[mambojambo]
Farsa Financ so predvsem tile članki Kotnika, ki zaradi osebnih € jaha zmeraj isto.
Navedel sem številke in vire. Ti si pa - kot že v 31 od svojih skupno 115 sporočil na forumu Financah - ponovil tezo, da je Kotnik kreten. Znaš povedati kaj novega?

[mambojambo]
Lahko je biti pameten za nazaj. Niti približno takšne gospodarske rasti kot je sedaj takrat seveda ni predpostavil prav nihče.
Na to sem že odgovoril dva posta nad (oziroma 45 minut pred) tem, ko si zapisal to citirano trditev. Čeprav je očitno, da namenoma "spregledaš" vse, kar bi bilo moteče za tvoja izkrivljanja, pač še tebi osebno odgovorim, da to kar trdiš niti približno ni res:
- Že več kot pol leta pred stresnimi testi so uradno objavljene številke poročale, da že eno leto v Sloveniji BDP raste. Recimo glej tukaj, uradno in vesoljno objavljeno 5. marca 2014: ec.europa.eu/eurosta...74e52f5e8c
- Celo farsični Kotnik je že v času stresnih testov opozarjal, da bodo napovedi teh testov skrajno zgrešene, ker so njihove predpostavke skrajno nerealne in povsem ignorirajo že pol leta znane podatke. Evo, še enkrat link: www.finance.si/88119...e-zanimajo

Sicer domnevam, da boš vsa ta dejstva še enkrat "spregledal", ampak vseeno poskusim; sem pač nepopravljiv optimist :)