Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Bruselj učinkovito nad pijane voznike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-104967 sporočil: 1.542
[Avto] Tema: Bruselj učinkovito nad pijane voznike
[#2517424] 29.04.15 09:24 · odgovor na: tupamaros (#2517419)
Odgovori   +    5
[tupamaros]
Uporaba alkoholne zapore zagona motorja, lot je opisana na Balkanu ni uporabna. Enostavno, npr. nekomu, recimo ženi ali sopotniku ki nista pila rečem pihni v zaporo avto vžge in gremo.
Zgleda, da bo zmeraj večje število butalskih predstavnikov v Bruslju rezultiralo z vse večjim številom butalskih ukrepov. Butalski policaj je tudi rešil problem lopova, s tem, da je Cefizlju zaklical : "Zapik!" in je bila stvar rešena.

Jug in Balkan bosta ta ukrep seveda z levo roko povozila. Se spomnim, pred časom so v Neaplju uvedli obvezno pripenjanje varnostnega pasu v avtu. No, rezultat je bil ta, da je eden čez noč obogatel, ko je začel prodajat bele majice s poševno belo črto. Še jaz bi imel eno, amppak moram najprej izklučit to presneto piskajoče sranje v avtu, ki razgraja, kadar se ne pripašem. In itak se ne bi nikjer, kjer se meni ne zdi smiselno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2517424

Strani: 1

anon-182066 sporočil: 11.068
[Avto] Tema: Bruselj učinkovito nad pijane voznike
[#2517427] 29.04.15 09:34 · odgovor na: anon-104967 (#2517424)
Odgovori   +    4
[fxm12000]
> [tupamaros]
> Uporaba alkoholne zapore zagona motorja, lot je opisana na Balkanu ni uporabna. Enostavno, npr. nekomu, recimo ženi ali sopotniku ki nista pila rečem pihni v zaporo avto vžge in gremo.

Zgleda, da bo zmeraj večje število butalskih predstavnikov v Bruslju rezultiralo z vse večjim številom butalskih ukrepov. Butalski policaj je tudi rešil problem lopova, s tem, da je Cefizlju zaklical : "Zapik!" in je bila stvar rešena.

Jug in Balkan bosta ta ukrep seveda z levo roko povozila. Se spomnim, pred časom so v Neaplju uvedli obvezno pripenjanje varnostnega pasu v avtu. No, rezultat je bil ta, da je eden čez noč obogatel, ko je začel prodajat bele majice s poševno belo črto. Še jaz bi imel eno, amppak moram najprej izklučit to presneto piskajoče sranje v avtu, ki razgraja, kadar se ne pripašem. In itak se ne bi nikjer, kjer se meni ne zdi smiselno.
Šoltesov predlog je zares butast. Primer so ZDA,kjer je omejitev na AC pri 110 kilometrih na uro in ravno zaradi tega imajo na ameriških cestah več mrtvih kot na primerljivih evropskih,kjer je predpisana hitrost višja. Človek pri prenizki povprečni hitrosti prej zaspi za volanom.

O nepotrebnosti obveznega pripenjanja z varnostnim pasom se pa ne strinjam s tvojim mnenjem. 90% smrtnih nesreč se zgodi v radiju 10 kilometrov od doma povzročitlja nesreče. Če bi se vozniki privezovali manjkrat, bi bilo spet enako žrtev in težko ponesrečenih na cestah kot jih je že bilo pred recimo 30, 40 leti.
tupamaros sporočil: 3.720
[Avto] Tema: Bruselj učinkovito nad pijane voznike
[#2517440] 29.04.15 10:13 · odgovor na: anon-104967 (#2517424)
Odgovori   +    4
[fxm12000]
> [tupamaros]
> Uporaba alkoholne zapore zagona motorja, lot je opisana na Balkanu ni uporabna. Enostavno, npr. nekomu, recimo ženi ali sopotniku ki nista pila rečem pihni v zaporo avto vžge in gremo.

Jug in Balkan bosta ta ukrep seveda z levo roko povozila. Se spomnim, pred časom so v Neaplju uvedli obvezno pripenjanje varnostnega pasu v avtu. No, rezultat je bil ta, da je eden čez noč obogatel, ko je začel prodajat bele majice s poševno belo črto. Še jaz bi imel eno, amppak moram najprej izklučit to presneto piskajoče sranje v avtu, ki razgraja, kadar se ne pripašem. In itak se ne bi nikjer, kjer se meni ne zdi smiselno.
Kot prebivalec Balkana ti dam nasvet za nepripenjanje če te moti piskajoča naprava. Enostavno pas pripneš in se zatem vsedeš na sedež. Nisi pripet in pskanja ni. Motnja odpravljena za posledice si sam odgovoren.

LP
Tupamaros
anon-11625 sporočil: 118
[Avto] Tema: Bruselj učinkovito nad pijane voznike
[#2517605] 30.04.15 12:23 · odgovor na: anon-104967 (#2517424)
Odgovori   +    1
verjetno nisi slišal za črnogorsko varianto...uporabljajo samo "šnolo" brez pasu, šnolo vtakne not in nič ne piska, pripasan pa ni......videl na lastne oči.....

Strani: 1