Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

XTAXA sporočil: 2.304
Kakšna patetika! Hotel sem ti samo povedat, da Hribar, kot vsi podobni komiki, udriha najbolj po tistih, ki se jim je murgelska excelenca odpovedala.

lp
Robert

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2517367

Strani: 1

najobj sporočil: 31.931
Zadnja sprememba: najobj 29.04.2015 10:11
[XTAXA]
Kakšna patetika! Hotel sem ti samo povedat, da Hribar, kot vsi podobni komiki, udriha najbolj po tistih, ki se jim je murgelska excelenca odpovedala.

lp
Robert
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, se je murgelska excelenca že po polovici njegovega mandata odpovedala predsedniku Republike Slovenije Borutu Pahorju in bodo jeseni že spet volitve ? ... evo, zdaj samo upam, da Borut Pahor ne bere totega foruma, ker bi se ziher vsaj razjokal, če ne celo vzel življenja, kot si ga je ob zadnjih volitvah enkrat skoraj www.rtvslo.si/mojvid...5-7/22367/ že vzel, ker so ga menda dobili, ko je najprej kot šivilja, nato pa še kot cestar delal na črno ... aja, kaj onemu Rodetu se je murgelska excelenca tudi odpovedala ali pa se je kardinal Rode prostovoljno javil, da se Hribar še iz njega norca dela ? ... khmm, samo vprašam, ker sem do zdaj mislil, da za razliko od vseh prebivalcev Slovenije vsaj kardinalu Rodetu ne grozi dolga roka murgelske excelence ...

P.S.: s toto vašo murgelsko excelenco, ki ima po vaše kontrolo nad vsem, kar v Sloveniji leze in gre, Janšatovi verniki niste samo patetični, ampak ste več kot smešni in če Hribar slučajno bere toti forum, je v resni nevarnosti, da si vzame svoje bedno življenje, ker je v primerjavi z Janšatovimi verniki tudi po 25 letih dela na slovenski zabavljaški sceni kompletni luzer, če mene kaj vprašaš ...

Strani: 1