Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-217896 sporočil: 3.961
Da ne bi mogoce razumel, da sem proti privatizaciji teh podjetij, pravim samo, da bi jih lahko kupili slovenski podjetniki.
Menim pa, predvsem po odzivih na prodajo Zita, bolje, da jih kupijo Hrvati, kot da bi jih kupovali domaci sovrazniki ljuctva.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2517208

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.973
OK, oba se strinjava. So dobri in so slabi slovenski podjetniki. Težko jih bomo prepoznali, če jih ne poznamo. Menim, da je zadnja kriza slabe bolj ali manj že odnesla s trga, nekaj malega pa jih je še. Terme Čatež (ali DZS) je ena zadnjih (slabih) zgodb iz tistega časa. Kaj sedaj? Pač, ker nimamo denarja za reševanje vseh podjetij, bodo nekatera podjetja šla v prodajo. Pa naj jih kupi, kdor ima denar. Mi ga bomo porabili itak za javne izdatke, morda kaj malega za TEŠ 6 ali kaj podobnega. Od vsega dogajanja me najbolj skrbi, da javna uprava in politika še nista streznila glave... bolj kot prodaja nekaterih slovenskih podjetij... ki bodo delala še naprej v SLO. Han in njemu podobni so skuhali TEŠ 6, pa dokapitalizacijo NKBM iz fonda HSE, itd., skrbijo me pa bolj te veleumne poteze.

Strani: 1