Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tonin od Cerarja zahteva Vebrovo glavo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
[Glavni forum] Tema: Tonin od Cerarja zahteva Vebrovo glavo
[#2508679] 19.03.15 17:13 · odgovor na: anon-304487 (#2508653)
Odgovori   +    2
Haa, ha, gospod PSM......vi se sicer zezate, ampak jaz sem res na liniji.....kakšni liniji ?....na liniji zdravega razuma z obilo poguma reči, da je cesar nag.

Tako slabega predsednika kot ga imamo zdaj si ne zaslužimo in ne bi bilo težko biti boljši od njega.Celo jaz bi bil boljši od njega, da o mnogih mlajših od mene niti ne govorim.

Zakaj ?

Zato, ker fant ni dorasel funkciji "očeta naroda", ker bi še potreboval, glede na obnašanje, nekoga, ki so mu v starem Rimu rekli TUTOR IMPUBERUM.

Sprejemati namestnico zunanjega ministra neke države kaže le na hlapčevstvo in je res nezrelo.

Frajla je prišla dajati lekcije naši državi glede odnosa do Rusije in bi moral biti njen domet diplomat enakega ranga, torej namestnik Karla Erjavca, torej rang državnega sekretarja.

Na kratko bi jo lahko sprejel zgolj Karel Erjavec, vendar bi poogovore prepustil svojemu namestniku.

Tako delajo zrele države , ki kaj dajo nase in svojo suverenost ter ugled.

Pri nas pa jo sprejme celo predsednik Pahor. Me res zanima, če bi v ZDA prišel Karlov namestnik kdo bi ga sprejel. Mogoče pomočnik namestnika vodje sekcije za Srednjo Evropo, ki je v sklopu odelka za EU

Taki predsedniki res potrebujejo tutorja....mogoče celo dva...tutor inpuberum bi potreboval pomočnika...ki bi preprečeval podobne poteze, ki si jih SLO ne zasluži.