Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-151648 sporočil: 1.085
Kaj pa kazen za uspešen državni udar? To je namreč kaznivo dejanje, ki ga je Klemenčič zagrešil na prejšnji funkciji (komisija za pospeševanje korupcije). Zato me zanima, koliko bo dobil, ko bo obsojen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2508658

Strani: 1

anon-154207 sporočil: 7.023
[tk229279]
Kaj pa kazen za uspešen državni udar? To je namreč kaznivo dejanje, ki ga je Klemenčič zagrešil na prejšnji funkciji (komisija za pospeševanje korupcije). Zato me zanima, koliko bo dobil, ko bo obsojen.
Dej nehi no, to je bilo v nacionalnem (beri kučanističnem) interesu.
Doslej so bili v udbofevdu vsi borci za 'tekovina' dosledno in bogato nagrajeni, tudi Kremenčkovi.
Glede krivosodja, so tam na najbolj izpostavljenih mestih takšni, ki pod tč.1., najprej branijo svojo ..., posledično še štričkovo in ta jih pri tem podpira s falango ostalih instalirancev in zunanjih oportunističnih prisklednikov.
Ampak Časi so jim vse manj naklonjeni in začenjajo jih dohitevati sadovi preteklih dejanj. Zanimivo bo!
macon sporočil: 12.861
[tk229279]
Kaj pa kazen za uspešen državni udar? To je namreč kaznivo dejanje, ki ga je Klemenčič zagrešil na prejšnji funkciji (komisija za pospeševanje korupcije). Zato me zanima, koliko bo dobil, ko bo obsojen.
Kazni ni, ker je bil udar uspešen. Dobil je nagrado.

Po mojem si po črki zakona za veleizdajo zasluži maksimalno kazen, če bi bila smrtna potem to.

Strani: 1