Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

johnb sporočil: 6
Tole sem pa z muko bral Tadej. Pogrešam kolumne o BS. Predvsem tvoj odgovor Kizotu pa Mastenu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2504496

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[johnb]
Pogrešam kolumne o BS. Predvsem tvoj odgovor Kizotu pa Mastenu.
V javno polemiko s "Kizotom" se bom mogoče spustil, ko/če se bo podpisal z imenom in priimkom, pa po možnosti navedel kak vsebinski argument, ne zgolj neko vzvišeno megleno modrovanje.

Iz podobnih razlogov se bom izogibal tudi nadaljnji javni polemiki z Blažem Vodopivcem in tistimi "libertarci", ki verjamejo, da je bila njegova kolumna "Jazbec in jazbečarji" (mimogrede, po mojem so tudi vse te igre s priimki zelo otročje in pod ravnjo resnih medijev) vrhunec analitične pronicljivosti in razkrinkavanja mene kot bedaka.

V javno polemiko z Majo Sunčič se ne bom spustil, ker po moji subjektivni oceni niti en odstotek bralcev, ki so prebrali njeno pljuvanje in bluzenje, tega ni mogel objektivno "kupiti". Za tiste, ki so to vseeno "kupili", pa ne bom tratil časa, ker po mojem ni resnih izgledov, da bi kaj dosegel. Če se bo namesto pljuvanja o zadevi, o kateri ne ve in ne razume dobesedno ničesar, kdaj potrudila vsaj nekaj malega razumeti, pa potem napisala kaj vsebinskega, lahko še enkrat premislim.

Mastenu sem pa že odgovoril tukaj: forum.finance.si/?m=...574&single
in tukaj: forum.finance.si/?m=...645&single
in tukaj: forum.finance.si/?m=...461&single
... a zgolj zato, ker sem bil neštetokrat pozvan, da "moram" odgovoriti, ker je to pač oh in sploh renomirani Masten. Vendar imam tudi s tem odgovarjanjem težave, saj znam osebno soočati številke in dejstva z drugimi številkami in dejstvi, on pa piše o "ultimativnih spinsterjih", "mrhovinarjih", "truplih davkoplačevalcev", "mešanju polente", "nabijanju v prazno" in podobno neoprijemljivih zadevah.

Strani: 1