Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Majhni spomenički vztrajnosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Majhni spomenički vztrajnosti
[#2502554] 24.02.15 19:24 · odgovor na: anon-218201 (#2502551)
Odgovori   +    15
[lukey90]
Si bil na zasedanju ECOFIN, da veš kaj je Mramor dejal na zasedanju?
Si bil ti? Veš? Boš napisal? Da bo vedel tudi navaden plebs tega popka sveta, izbranega naroda z najbolj herojsko zgodovino in najmodrejšim vodstvom, z najbolj daljnovidnimi vizijami.

Jaz sem samo razjasnil, od kod ta odločna izjava, ki je bila v stari maniri vaških medijatikov in drugih majhnih veličin namenoma predstavljena zavajajoče:
Finančni minister Dušan Mramor je bil ob prihodu na sestanek evroskupine zelo oster do Grčije. "Slovenija bo vztrajala, da Grčija poravna svoje obveznosti in nadaljuje reforme."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2502554

Strani: 1

anon-218201 sporočil: 1.447
[Glavni forum] Tema: Majhni spomenički vztrajnosti
[#2502557] 24.02.15 19:31 · odgovor na: pobalin (#2502554)
Odgovori   +    3
[pobalin]
> [lukey90]
> Si bil na zasedanju ECOFIN, da veš kaj je Mramor dejal na zasedanju?

Si bil ti? Veš? Boš napisal? Da bo vedel tudi navaden plebs tega popka sveta, izbranega naroda z najbolj herojsko zgodovino in najmodrejšim vodstvom, z najbolj daljnovidnimi vizijami.

Jaz sem samo razjasnil, od kod ta odločna izjava, ki je bila v stari maniri vaških medijatikov in drugih majhnih veličin namenoma predstavljena zavajajoče:

> Finančni minister Dušan Mramor je bil ob prihodu na sestanek evroskupine zelo oster do Grčije. "Slovenija bo vztrajala, da Grčija poravna svoje obveznosti in nadaljuje reforme."
Saj tudi tistega svojega odločnega in pokončnega stališča v Bruslju očitno ni povedal Grkom v obraz ali med skupnim zasedanjem, temveč v mikrofon RTV Slovenija, kar so šentflorjancem prikazali kot epski nastop Dušana Bravehearta Silnega.

Takoj jaz kot ti pojma nimava kaj je Mramor povedal na zasedanju ECOFIN, đabe govort stvari o katerih ne veš nič.

Strani: 1