Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-243516 sporočil: 3.391
Enako! Že kar nekajkrat, prišparali pa za nov avto, sicer manjši in cenejši, a vendar. Ne dam denarja, svojega, zasluženega, tem slovenskim lopovom. NE! Me pa zanima, od kod, recimo, Jankovićevim otrokom denar za tako velike in drage avte! Dvomim, da so tako sposobni, da bi lahko bili v službi v korporacijah, ki rabijo pametne in inteligentne in sposobne ljudi, ki jih dobro in celo bajno plačujejo. Ali pač? Ali Petan služi s svojimi možgani, intelektom? Golobič? Jamnik? Kučanova penzija je pa itak "nagrada" malega princa iz NSIja...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2502102

Strani: 1

anon-293268 sporočil: 1.693
[sloj]
Enako! Že kar nekajkrat, prišparali pa za nov avto, sicer manjši in cenejši, a vendar. Ne dam denarja, svojega, zasluženega, tem slovenskim lopovom. NE! Me pa zanima, od kod, recimo, Jankovićevim otrokom denar za tako velike in drage avte! Dvomim, da so tako sposobni, da bi lahko bili v službi v korporacijah, ki rabijo pametne in inteligentne in sposobne ljudi, ki jih dobro in celo bajno plačujejo. Ali pač? Ali Petan služi s svojimi možgani, intelektom? Golobič? Jamnik? Kučanova penzija je pa itak "nagrada" malega princa iz NSIja...
Čuj, jaz se tudi to isto sprašujem. Samo moje vprašanje zaobjema širšo populacijo ljudi.
anon-260692 sporočil: 67
čas vnosa: 23.02.15 23:10
[sloj]
Enako! Že kar nekajkrat, prišparali pa za nov avto, sicer manjši in cenejši, a vendar. Ne dam denarja, svojega, zasluženega, tem slovenskim lopovom. NE! Me pa zanima, od kod, recimo, Jankovićevim otrokom denar za tako velike in drage avte! Dvomim, da so tako sposobni, da bi lahko bili v službi v korporacijah, ki rabijo pametne in inteligentne in sposobne ljudi, ki jih dobro in celo bajno plačujejo. Ali pač? Ali Petan služi s svojimi možgani, intelektom? Golobič? Jamnik? Kučanova penzija je pa itak "nagrada" malega princa iz NSIja...

Podobno sem naredil pred 7. leti in ta avto se danes vozim, pa ne malo (30000 km/leto).
Verjetno grem letos spet.
Takat sem dobil avto z računi srvisov, realne km,... in zanesljivo boljši nakup od primerljivih avtov v SLO. Pri ceni skupno nisem veliko prihranil, so pa leta uporabe pokazala, da sem storil prav. Se pa še danes marsikdo čudi, koliko opreme avto ima in vsa deluje.
O sposobnežih v SLO pa nima smisla zgubljati besed....
MObo sporočil: 184
Ah, klinc, tudi avta ne moreš več kupit brez Kučana. Kam plovemo...?

Strani: 1