Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-185186 sporočil: 12
V seštevku stroškov nakupa manjka samo še podatek o plačilu DMV, potem pa razlika ne bo več tako velika. "Je pa bila dogodivšina". Če pa še računamo čas,ki je bil porabljen in pa gorivo za povratek domov, bi bilo bolje , da bi se v Sloveniji dobro pogajal in razlike nebi bilo več.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2502093

Strani: 1

anon-25179 sporočil: 283
Zadnja sprememba: anon-25179 23.02.2015 11:54
Saj je napisal, vodič je aktualen za tiste, ki imajo 3 ali več otrok (oproščeni plačila DMV-ja + omejitve so glede uvoza avtomobila). Skratka, ni za vsakega Slovenca :).

LP
moon sporočil: 1.623
Vprasanje je, kako in kaj kupujes.
Lani sem kupoval leto starega MB, nasel v Belgiji, prav poceni ni bli, je pa kot nov, brez ene praske, notri cist ko suza, z vsemi papirji.
Da bi se sam spravljal avto prevzet v Belgijo, mission impossible.
Pri Kreativnih najemih so mi vse uredili, prevoz, papirje, preizkusne tablice, preverili avto.. za 900 EUR, kolikor je stalo njihovo posredovanje, se ne splaca sam urejat zadeve.

Zdaj, lahko to jemljete kot reklamo za KN, samo g. Poljasevic je bil res samo za pohvalit.
BBlue sporočil: 55
huh...z vsem napisanim se zelo strinjam, izbira vozil v Nemčiji je neprimerljivo boljša. vsekakor bi blo treba upoštevat v primerjalnem izračunu tudi 6% DMV, saj ga pač 95% slovencev brez 3h otrok morajo plačat.

sam tale dec mora imet pa veliko prostega časa, ker je v celotni kalkulaciji pozabil še na oportunitetni čas ki ga je zapravil s celotnim postopkom. no ja, vsaj mene so na faksu učil da je oportunitetni strošek del cost/benefit analize:)

Strani: 1