Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 14.02.2015 13:25
[Gustl]
> [Kanzon]
> Certifikat si vložil direkt v firmo.Znanec ga je vložil preko vez v Krko in na ta način prišel do avdija,jaz sem pa poslušal očeta nacionalnega interesa in čakal do zadnje variante,ta je bila triglavski narodni park in tako sva se dva člana familije obrisala pod nosom.Majke jim ga spalim,hehe.
Če te kaj tolaži, ti si verjetno manj porabil za benz :)

Sicer sta oba dobra primera kapitalskih tokov, akumulacije kapitala itd. Ni to za vsakogar :)
... čuj, ko glih nekaj razlagaš o kapitalskih tokovih in akumulaciji kapitala, kar res ni za vsakogar, me zdaj zanima, če ste novinarji Financ ob vašem dolgoletnem pizdenju čez Mencingerjeve certifikate že kdaj vprašali kolumnista Financ, kako je on prišel do tote www.dnevnik.si/posel...orja-laha- "črne vdove" oziroma če se je tistih 620.000 evrov v njegovem žepu znašlo zaradi pomoči prvega finančnika zloglasnemu pidovskemu baronu Igorju Lahu pri "izbrisu" (= kraji po domače) premoženja malih delničarjev in se je torej - ker profesorske plače po njegovem lastnem pripovedovanju www.finance.si/83547...5%9B%C4%87 niso bile dovolj niti za plenice njegovih otrok - zelo očitno kar precej totega akumuliranega kapitala "narisalo" tudi v žepu vrlega kolumnista Financ, ki se je včeraj zato lahko tukaj www.finance.si/88174...l-idealist prostodušno pohvalil, da je najbogatejši kolumnist v Sloveniji ...

P.S.: Igor Lah je vsaj toliko pošten, da ne "prodaja" svoje sprevržene morale širom po Sloveniji ... aja, že spet sem pozabil, da ti mene ignoriraš ... eh, jebiga ...