Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[alex11ru]
smešno je brati, kako vsi mi poznamo kje je resnica,.. Nobeden iz nas ne ve kaj se res dogaja in kdo je vse vpleten,. Nisem na strani Rusije, ni pa tudi korektno demonizirati samo Rusije, ker je jasno, da je v to dogajanje vpletena tudi amerika,.. Če hočemo biti široki v razmišljanju se prosim ne pustiom manipulirati medijem in poskušajmo razmišljati o tem, da ni samo ene resnice (pa naj bo to iz Kremlja ali Washingtona). V tej vojmi je jasno samo to, da trpijo ljudje in to je žalostno,..
Matervola, kako je potem avtorju uspelo toliko napisati in s tako suverenimi stališči, če nihče ne ve, kaj se dogaja? :-) In to celo v mediju, a mediji, according to alex11ru, slovijo po svoji manipulativnosti. Res je dober, ma kaj dober - nesramno dober je, pa saj to trdim od vsega začetka.

Glede "vsi so vpleteni" - na eni strani imaš moralno podporo štrajkajočim na Maidanu, telefonske pogovore o tem, kdo bi bil sprejemnljiv PM v razgreti situaciji, ko bi se na oblast lahko zavihtel kakšen res hud ekstremist (kar Jacenjuk pač ni), reševanje pred bankrotom itd., na drugi pa anšlus, podvojitev cen energentov, tanke, rakete, brigade, vojaška zasedba državnih inštitucij in celih pokrajin... ampak ja, vsi so vpleteni, vsiglih so, nihče ni nedolžen pa to, hehe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2499740

Strani: 1

alex11ru sporočil: 59
Sam zadnjih 20 let živim razpet med Rusijo in Ukrajino, manj kot polovico ostalega časa pa živim v Sloveniji, vendar si ne upam tako suvereno razlagati situacije kot vi:))) in jo tudi nočem, ker nočem da me bo čez nekaj let sram mojih trditev in stališč,..Sem samo opazovalec dogajanj in to kar vem je, da smo vsi zelo zmanipulirani, da se žal verjetno ta vojna ne bo končala ne dogovor v Minsku. Iz vpletenih strani večina igralcev niti nima interesa to končati,.. Me pa realno skrbi kaj vse lahko nastane iz tega,..

Strani: 1