Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tire do Atlantisa bodo pometali ven

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.826
[Glavni forum] Tema: Tire do Atlantisa bodo pometali ven
[#2498749] 10.02.15 19:35 · odgovor na: (#2498747)
Odgovori   +    4
[Inside]
> [0513ANITO]
> > [Inside]
> > Naj tire senkajo za kocevsko progo ali za Moste. Vlak niti nebi vozil ce vsega nebi financiral Mermal in BTC. Ja kdo bo pa prisel z avtom do postaje pa na vlak v BTC, Ljubljancani imajo pa vse druge boljse moznosti. Itak pa je ideja kako se bo folk vozil v Lj na zabavo, nakupe sla v maloro. Trgovskega centra na postaji, kjer je dnevno dosti ljudi pa ni.
>
> Mermal ni nič financiral
>
> On si je ukradel BTC.
>
> Kje je že obležala tista sodba s katero mora vrniti stavri v prvotno stanje.
Mislim da si za ujetje njega zelo zelo prepozen. On je bil med prvimi, ki so speljali zadevo, mislim se te zadnje komaj malo drezajo, ti bi se pa na njega spravil. :)
Nisem jaz tisti, ki lovi lopove.

Zamudila je pravna država, ki se pri pravih prijateljih vedno obotavlja to te mere da vse zastara.

V primeru BTC pa obstaja pravnomočna sodba (mejdun, če me spomin ne vara) in po njej je BTC dolžan vzpostaviti prvotno stanje pred mahinacijami, ki se jih je šel Mermal.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2498749

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Tire do Atlantisa bodo pometali ven
[#2498871] 11.02.15 08:44 · odgovor na: 0513ANITO (#2498749)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> [Inside]
> > [0513ANITO]
> > > [Inside]
> > > Naj tire senkajo za kocevsko progo ali za Moste. Vlak niti nebi vozil ce vsega nebi financiral Mermal in BTC. Ja kdo bo pa prisel z avtom do postaje pa na vlak v BTC, Ljubljancani imajo pa vse druge boljse moznosti. Itak pa je ideja kako se bo folk vozil v Lj na zabavo, nakupe sla v maloro. Trgovskega centra na postaji, kjer je dnevno dosti ljudi pa ni.
> >
> > Mermal ni nič financiral
> >
> > On si je ukradel BTC.
> >
> > Kje je že obležala tista sodba s katero mora vrniti stavri v prvotno stanje.
>


> Mislim da si za ujetje njega zelo zelo prepozen. On je bil med prvimi, ki so speljali zadevo, mislim se te zadnje komaj malo drezajo, ti bi se pa na njega spravil. :)

Nisem jaz tisti, ki lovi lopove.

Zamudila je pravna država, ki se pri pravih prijateljih vedno obotavlja to te mere da vse zastara.

V primeru BTC pa obstaja pravnomočna sodba (mejdun, če me spomin ne vara) in po njej je BTC dolžan vzpostaviti prvotno stanje pred mahinacijami, ki se jih je šel Mermal.
Če bomo vse vrnili v prvotno stanje, bomo spet v socializmu. To bi rad?
anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Tire do Atlantisa bodo pometali ven
[#2498940] 11.02.15 10:45 · odgovor na: 0513ANITO (#2498749)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> [Inside]
> > [0513ANITO]
> > > [Inside]
> > > Naj tire senkajo za kocevsko progo ali za Moste. Vlak niti nebi vozil ce vsega nebi financiral Mermal in BTC. Ja kdo bo pa prisel z avtom do postaje pa na vlak v BTC, Ljubljancani imajo pa vse druge boljse moznosti. Itak pa je ideja kako se bo folk vozil v Lj na zabavo, nakupe sla v maloro. Trgovskega centra na postaji, kjer je dnevno dosti ljudi pa ni.
> >
> > Mermal ni nič financiral
> >
> > On si je ukradel BTC.
> >
> > Kje je že obležala tista sodba s katero mora vrniti stavri v prvotno stanje.
>


> Mislim da si za ujetje njega zelo zelo prepozen. On je bil med prvimi, ki so speljali zadevo, mislim se te zadnje komaj malo drezajo, ti bi se pa na njega spravil. :)

Nisem jaz tisti, ki lovi lopove.

Zamudila je pravna država, ki se pri pravih prijateljih vedno obotavlja to te mere da vse zastara.

V primeru BTC pa obstaja pravnomočna sodba (mejdun, če me spomin ne vara) in po njej je BTC dolžan vzpostaviti prvotno stanje pred mahinacijami, ki se jih je šel Mermal.
Tudi izvršitev sodbe zastara ;)

Zdaj so pa z vlakom namenoma pokazali, da zadeva ni rentabilna in se jo zato lahko odstrani, površine pa BTC spet drago proda.

Strani: 1