Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek 'Delavec stoletja' ne bo več pešačil

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-69279 sporočil: 2.669
[Avto] Tema: 'Delavec stoletja' ne bo več pešačil
[#2498466] 10.02.15 00:57 · odgovor na: anon-218201 (#2498452)
Odgovori   +    5
[lukey90]
Ko bi bilo le v Sloveniji več takih ljudi, bi si naši managerji in lastniki izplačevali večje nagrade. Sploh gospod Mertelj iz Datalab bi bil presrečen.
Ali je možen prevod. Malo sm počasen in teh levo levičarskih for, trikov ne razumem.
Zelo ti bom hvaležen, če me prosvetliš. Kdo ve, lahko še spremenim stališče, pogled na svet.

Veš kako je dejal Forest Gump: "Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2498466

Strani: 1

anon-69279 sporočil: 2.669
[Avto] Tema: 'Delavec stoletja' ne bo več pešačil
[#2498467] 10.02.15 01:04 · odgovor na: anon-69279 (#2498466)
Odgovori   +    12
Zdaj bom sam sebi repliciral kot vasivaldo. :-)

Vedno, ko izgubim upanje v ljudi, ko si mislim, prasice od ljudi smo, gnoj da ga ni večjega, ko nas le ne bi bilo na tem čudovitem planetu, ki ga samo uničujemo, se spomnem na dobre ljudi, ki sem jih srečal v življenju.
Na ljudi, ki so mi pomagali, sami od sebe, kar tako, ker takšni pač so, dobim ponovno upanje in voljo do borbe.

Njihova dejanja dobrote, empatije me spodbujajo da poskušam replicirati tovrstna dejanja.

Enako je s to zgodbo o tem nesrečnežu, ki je pešačil 33km. Pomagali so mu, zastonj, brezplačno, nihče ni zahteval nič nazaj. Narediš, nič ne zahtevaš in pozabiš da si naredil. Tu in tam se spomneš in pomisliš, upam da je vse ok z njim. Škoda časa za biti huoben, grenak.

Strani: 1