Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166469 sporočil: 8.684
Zadnja sprememba: anon-166469 06.02.2015 16:17
Naj danes na A Kanalu in RTV o tem naredijo raziskovalno novinarsko nalogo in o vsem zaslišijo M.Kucana ? Bivsi ELANOV financnik Koder je lepo razlozil kako je sel denar do Kucana in tovarisije ! Si upate "novinarji" ???? No pa da slisim kako boste Kucana zvijali pred kamero ! -------------------------------------------------- ------- Ubi Bavčara!, beatiziraj Kučana in Zares! Golobičev Podržaj. www.pozareport.si/?I...caID=21124

Milan Kučan je podpisal peticijo za ohranitev javnega zdravstva, čez leto ali dve, ko je šlo za njegovo kožo, pa hitro v Švico na zdravljenje. Še Tito je šel samo v Ljubljano, ugotavlja Bojan Korsika

Minuli četrtek mi zazvoni po telefonu neznana številka, izjemoma se oglasim in s sladkim glasom se predstavi novinarka Katarina Matejčič s Pop TV. Posebno oddajo o Igorju Bavčarju pripravlja in če bi dal izjavo - o najinem poslovnem in osebnem odnosu.

Seveda se mi je sprožil alarm.

Prvič, na Pop TV nikoli ne delajo oddaj o ljudeh, ampak večinoma "medijske uboje osebnosti", razen za tiste posvečene. Drugič, javna skrivnost je, da je Katarina Matejčič tesna prijateljica Boruta Jamnika, predsednika uprave Modre zavarovalnice.

To bi pomenilo, da bi se nastavil medijskemu strelskemu vodu.
Odgovoril sem, da ne dajem izjav. Lahko pa citira tekst, v katerem sem na insinuacije Gregorja Golobiča, da sem "adjutant Igorja Bavčarja", zapisal, da sem kot član nadzornega sveta Istrabenza predlagal odstop Igorja Bavčarja s položaja predsednika uprave; nasprotno pa je bil Gregor Golobič resnično adjutant Janeza Drnovška in se mu ni nikoli uprl.
Katarini Matejčič je ob mojem omenjanju Gregorja Golobiča