Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

spiderman sporočil: 1.741
Jp, če se prav spomnim imajo vsi trije: Akrapovič, Boscarol in Pečečnik narejeno "samo" srednjo elektro šolo.
Očitno je nekaj na teh "štromarjih" :-).

Gospodu Akrapoviču iskrene čestitke za vse uspeha! Odlično prodaja super drag "image" produkt - tako se dela posel!!!

Sem pa že enkrat omenil, da se na nek način "čudim" njegovemu patriotizmu, da navkljub zasebnemu podjetništvu izrazito neneklonjeni državi, zajebavanju z vseh strani od navadnih občinskih uradnikov naprej - gre postaviti nove proizvodnje zmogljivosti v Črnomlju.
Jaz osebno bi šel na Slovaško, nizki davki, spodbujanje investicij... ...in prepričan sem, da bi mu tudi kar nekaj vodstvenega kadra z veseljem sledilo, kajti na Sloveškem iz npr. 4.000 € bruto dobiš neto na račun ca. 3.300 €, življenje pa je cenejše kot pri nas.
Kar se kupcev npr. Japoncev tiče jim je pa Slovaška/Slovenija itak eno in isto :-).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2495177

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[spiderman]
Jp, če se prav spomnim imajo vsi trije: Akrapovič, Boscarol in Pečečnik narejeno "samo" srednjo elektro šolo.
Očitno je nekaj na teh "štromarjih" :-).
Boscarol je gimnazijski maturant in faliran ekonomist. Dobro, da se ni naučil vsega, kar učijo na EF :-)
anon-294211 sporočil: 281
čas vnosa: 03.02.15 14:19
Ja maš čist prov. V Šladmingu se samo še Slovaki smučajo in ves Piran so že pokupil. Huda bogatija tam na Slovaškem!

Strani: 1