Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj nam bo zakuhal Aleksis Cipras?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
To, česar ne razume moja pamet je trditev, da polovico dolga Grčije ne bo potrebno vrniti. In slovenski tisk pravi: V Grčiji je zavel nov veter! Ali za to, da ne bo potrebno vrniti polovico sposojenega denarja? Nekaj malega tudi slovenskega. In kje ter pri komu se začne in konča nevračanje? Pa obveze, zaveze, poštenost!!!??? Kar obljublja SIRIZA je razpad vrednot. In to iz krajev evropske civilizacije: Sokrata, Platona, Aristotela.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2494261

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[Glavni forum] Tema: Kaj nam bo zakuhal Aleksis Cipras?
[#2494264] 26.01.15 09:45 · odgovor na: anon-5355 (#2494261)
Odgovori   +    18
[XRESP]
To, česar ne razume moja pamet je trditev, da polovico dolga Grčije ne bo potrebno vrniti. In slovenski tisk pravi: V Grčiji je zavel nov veter! Ali za to, da ne bo potrebno vrniti polovico sposojenega denarja? Nekaj malega tudi slovenskega. In kje ter pri komu se začne in konča nevračanje? Pa obveze, zaveze, poštenost!!!??? Kar obljublja SIRIZA je razpad vrednot. In to iz krajev evropske civilizacije: Sokrata, Platona, Aristotela.
Meni pride ob tem na misel samo eno.

Tisti, ki to pišejo (naši sodrževljani) tudi sami močno zapufani (verjetno tudi privatno ne plačujejo računov), želijo, da se pri nas zgodi "Sizirizacija".

Torej mislijo namesto plačat svoje pufe, posojilodajalcem pokazat Fakiča.

Strani: 1