Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098
[pcs]

Če bi šle penzije ustrezno dol in bi pustili zdravstvo pri miru bi bilo to bolje tudi za penziče. Tako pa imajo več keša, s katerim bodo razpolagali manj časa.

Meni se zdite s temi "penzijami dol" ze malo dolgocasni,

A ne bi bilo bolj smiselnno, da bi vsaj enkrat kdo omenil strukturo pokojninske blagajne? Koliko nevplacnikov se v njej skriva in ali ni "pokojninska blagajna" v bistvu samo se en konto za socialne transferje, "pravi"upokojenci pa samo zrtev te socialgoljufije?

A ne bi za zacetek najprej ugotovili koliko je sploh tega? 10, 20..%, ocistili blagajno tega balasta in se potem normalno pogovarjali koliko naj se grejo "penzije dol"?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2490261

Strani: 1

pcs sporočil: 5.465
[tmatej]
> [pcs]


>
> Če bi šle penzije ustrezno dol in bi pustili zdravstvo pri miru bi bilo to bolje tudi za penziče. Tako pa imajo več keša, s katerim bodo razpolagali manj časa.
>


Meni se zdite s temi "penzijami dol" ze malo dolgocasni,

A ne bi bilo bolj smiselnno, da bi vsaj enkrat kdo omenil strukturo pokojninske blagajne? Koliko nevplacnikov se v njej skriva in ali ni "pokojninska blagajna" v bistvu samo se en konto za socialne transferje, "pravi"upokojenci pa samo zrtev te socialgoljufije?

A ne bi za zacetek najprej ugotovili koliko je sploh tega? 10, 20..%, ocistili blagajno tega balasta in se potem normalno pogovarjali koliko naj se grejo "penzije dol"?
Seveda, jaz sem za.

Lp,
M

Strani: 1