Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen je prag socialne bolečine?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Kakšen je prag socialne bolečine?
[#2485686] 20.12.14 14:52 · odgovor na: tstih (#2485685)
Odgovori   +    1
[tstih]
> [bc123a]
> > [BlazVo]
> > Pa ne že spet Hitler, prosim vas.
> > Drama queens
> Kak je tvoj osebni scenarij, ce v Grciji zmaga Syriza?
Bi moral preveriti na urniku. Zdi se mi, da tisti večer načrtujem palačinke. Pa tvoj?

> Ce v sloveniji zmaga ZL?

Pripravite se.
... evo, in to s18.postimg.org/4o5m...5/stih.png je pravzaprav glavni razlog, da mene toti tvoj velikopotezni načrt s palačinkami čisto nič ne preseneča, ker si ti očitno vedno pripravljen ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2485686

Strani: 1

tstih sporočil: 5.199
[Glavni forum] Tema: Kakšen je prag socialne bolečine?
[#2485692] 20.12.14 15:15 · odgovor na: najobj (#2485686)
Odgovori   +    9
[najobj]
> [tstih]
> > [bc123a]
> > > [BlazVo]
> > > Pa ne že spet Hitler, prosim vas.
> > > Drama queens
> > Kak je tvoj osebni scenarij, ce v Grciji zmaga Syriza?
> Bi moral preveriti na urniku. Zdi se mi, da tisti večer načrtujem palačinke. Pa tvoj?
> > Ce v sloveniji zmaga ZL?
> Pripravite se.
... evo, in to s18.postimg.org/4o5m...5/stih.png je pravzaprav glavni razlog, da mene toti tvoj velikopotezni načrt s palačinkami čisto nič ne preseneča, ker si ti očitno vedno pripravljen ...
To ste dobro ugotovili. Zato tudi lahko pečem palačinke, ne zaradi države. Ker, če na oblast pride Združena levica in vas to zaloti nepripravljene so vam drugi za vašo nepripravljenost krivi ravno toliko, kot so bili leta 1992 Bosanskim muslimanom. Pričakovati, da bo za vaš mir plačeval in se z vami zaradi nemirnosti sploh ukvarjal sever je ravno nekako tako, kot pričakovati da bo vse uredila država; če ne pa Evropska Unija. Morda bo treba kaj narediti, da ne bo zmagala Združena levica?

Strani: 1