Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
Tukaj je en drug problem in to je izraba zasebnih obiskov za lumparije. Glede obiskov bivših zaposlenih v podjtjih, kjer so delali prej je po kulturi spoštovanja ljudi pravilno, da se jim dovoli obisk v bivšem podjtju. VEndar je 95% zaposlenih, ki so sedaj upokojenci odločili, da nikoli več ne prestopijo praga podjtij in še manj, da bi čas izgubljali za obiske po podjetju. tNAjvečkrat storijo to takrat, k ojih podjtje povabi, če jih povabi na kakšno pogostitev ali slovesnost.

ZAto se mi zbi sila nenavadno, da se med delovnim časom sprejema privat obiske in to osebe, katera je bila del UDBE. ZAto je po mojem takšen obisk neprimeren in tukaj ima VRHUNC sila težki položaj, saj se človek noče kregati z vsakim in hoče biti kulturen do vseh. Zato bi novinarji morali opozoriti ZEMLJARIČA, da nima kaj hoditi na zasebne obiske k vodstvu Kliničnega centra.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2480060

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[tone45]

ZAto se mi zbi sila nenavadno, da se med delovnim časom sprejema privat obiske in to osebe, katera je bila del UDBE.
Povej to teti Angeli. Ona je zadnjič v Milanu še po koncu delovnega časa pozno ponoči nekaj ur čakala na nekega bivšega šefa UDBE, delala je celo neplačane nadure, njeni služabniki pa so polagali rdečo preprogo carju Vladimirju.
Jbg, naš Vrhunc in njegov udbaš sta mali ribi proti takim.

Strani: 1