Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-258837 sporočil: 1.755
Zadnja sprememba: anon-258837 03.12.2014 11:04
[helena45]
>>
> Saj to je namen. Nagnati tujce in nastaviti domače. Tako se bo lahko še tukaj spet neomejeno črpalo denar. Očitno nekateri niso zadovoljni, ker jim trenutno vodstvo ne pusti svetovati za lepe denarce.
> Verjemi, da so dobro plačani managerji bolj poceni od takih, ki mislijo, da so podplačani in zato po vseh možnih drugih kanalih črpajo denar iz projektov.

Jaz bi v DUTB zaposlila mlade brezposelne in brez kanalov za črpanje. Naj se izkažejo in dokažejo, bolj zasrat ko že je, itak ne morejo. Pa bi si za poceni denar izšolali mlade strokovnjake s prakso!
Žal je tako, da bi ti mladi brezposleni hitro ugotovili, kako se streže stvari in bi se prilagodili sistemu kovčkov in podredili lobijem, ker brezposleni pa že ne bodo več. Slovenci smo res riti, še najbolj popizdimo, če ima kdo visoko plačo, kot bik, ki mu pokažeš rdečo barvo. Kako so kradli miljarde, pa nas ne moti, še več. Mi vedno znova iste ljudi ustoličimo. Včeraj je bil največji problem države mandat JJ, danes so to plače DUBT, država pa nam razpada, javni sektor se pogohoti. Se mi kar dozdeva, da so plače DUBT zgolj manever za odravčanje pozornosti ali pa se komu cedijo sline po teh plačah in bi radi nagnali tujce, pa sebe ustoličili, potem pa se grebli, da bi imeli enake plače. Pa ne zagovarjam DUBT, ker so očitno tudi tam lisjaki, pravilno je, da se opozarja na trošenje davkoplačevalskega denarja. Morali pa bi njihove plače neposredno vezati na učinek...