Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Tomos 60 let po nastanku znova išče pot do kupcev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

klemenstp sporočil: 2.568
[Avto] Tema: Tomos 60 let po nastanku znova išče pot do kupcev
[#2479437] 02.12.14 18:36 · odgovor na: najobj (#2479307)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [klemenstp]
> Ponudba Tomosa izgleda kot da se je ustavil čas. Če bi firma bila iz Kube, se ne bi nič čudil.

... čuj, če imaš ti kaj bolj praktičnega za vse tiste, ki se jim ne ljubi gonit s kolesom, nimajo pa želje po dirkanju z motorji, potem toti svoj kubanski čas lahko poženeš naprej ...

P.S.: čeprav je od Tomosa rahlo drugačna, pa vendar Vespa je bila, je in bo ostala Vespa ...
No, pa si poglej evolucijo vespe, kakšna je danes vespa in kakšna je bila pred 20 ali več let. Tudi sam sem si jo lastil in jo vozil, pa še kakšnega drugega piaggia.
Tomose sem samo vozil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2479437

Strani: 1

najobj sporočil: 31.925
[Avto] Tema: Tomos 60 let po nastanku znova išče pot do kupcev
[#2479577] 03.12.14 09:50 · odgovor na: klemenstp (#2479437)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2014 09:57
[klemenstp]
> [najobj]
> > [klemenstp]
> > Ponudba Tomosa izgleda kot da se je ustavil čas. Če bi firma bila iz Kube, se ne bi nič čudil.
> ... čuj, če imaš ti kaj bolj praktičnega za vse tiste, ki se jim ne ljubi gonit s kolesom, nimajo pa želje po dirkanju z motorji, potem toti svoj kubanski čas lahko poženeš naprej ...
>
> P.S.: čeprav je od Tomosa rahlo drugačna, pa vendar Vespa je bila, je in bo ostala Vespa ...
No, pa si poglej evolucijo vespe, kakšna je danes vespa in kakšna je bila pred 20 ali več let. Tudi sam sem si jo lastil in jo vozil, pa še kakšnega drugega piaggia.
Tomose sem samo vozil.
... evo, takšna upload.wikimedia.org...chraeg.jpg je Vespa danes po dolgih letih evolucije ... khmm, čeprav jaz pravzaprav nisem toliko govoril o Vespi, ampak sem govoril o Tomosu ...

P.S.: ko si glih evolucijo omenil, sem se na tole spomnil ...

O tem, kaj je pravzaprav uspeh, govori ribič, ki sedi na pomolu in namaka trnek v morje. Že dve uri sedi tam, a je ujel le eno samo majhno ribo. Mimo pride bogat poslovnež, lastnik tovarne s 150 zaposlenimi.
»Kaj delaš?« vpraša bogataš ribiča.
»Ribe lovim,« mu ta odgovori.
»Pa veš, da bi lahko ujel več rib?«
»Kako?«
»Lahko bi si kupil čoln in šel na odprto morje. Tam bi lovil z mrežo in bi imel lahko ogromen ulov.«
»Slišati je lepo. A vendar, kaj bi s tem?«
»Ribe bi lahko prodal in zaslužil.«
»Sliši se odlično, a vseeno, kaj bi z vsem tem denarjem?«
»Lahko bi ga vložil in zgradil svojo tovarno ribjih konzerv. Tvoje izdelke bi kupovali po celem svetu.«
»Že, že, a to pomeni več dela, več skrbi …«
»Predvsem pomeni to več denarja! S tem denarjem bi si lahko marsikaj kupil!«
»Imaš prav, a vseeno ne razumem. Kaj bi si kupil?«
»Različne stvari, predvsem pa čas. Več denarja pomeni več časa.«
»Se strinjam, a kaj bi s časom?«
»Čas je nekaj izjemnega, saj lahko delaš, kar te zares veseli.« »Vidiš, prav to počnem že zdaj. Sedim tu in v miru lovim ribe,« je odgovoril ribič in se prijazno nasmehnil.

Strani: 1