Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Odpadnik postavlja nova pravila igre

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-304487 sporočil: 967
[Avto] Tema: Odpadnik postavlja nova pravila igre
[#2478262] 29.11.14 18:33 · odgovor na: chef (#2478214)
Odgovori   +    2
No, če je tale avto prepoznan kot primeren avto za daljše poti, potem se pa jaz res vdam...

Očitno sem jaz res še tako neumen, da zaradi dolgih poti vedno in izključno izbiram samo vozila z dolgo medosno razdaljo. In seveda, zaradi zahtevanega udobja nikakor med njih ne spadajo terenci, katerikoli že. Prevozil prevečkrat poti po šesto in več kilometrov naenkrat (in to ne po AC...), da me bo to uspel kdo prepričati. In da, enkrat isto pot naenkrat prevozil tudi z najetim t.i. wannabe premijskim terencem. Takrat in po tej izkušnji nikoli več.

Ja, za pozirati po mestnih ulicah Ljubljane ali Maribora so pa najbrž res v redu, tile in podobni "terenci"...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2478262

Strani: 1

notomi sporočil: 768
[Avto] Tema: Odpadnik postavlja nova pravila igre
[#2479477] 02.12.14 21:35 · odgovor na: anon-304487 (#2478262)
Odgovori   +    0
Tudi sam sem z limuzine, s katero sem prevozil po 40K km letno, presedlal na SUV-a! In to na VW! Zelo dobro se pelje in komot, ni nobenih težav po 600km kjerkoli, je pa veliko višji in preglednejši, po dežju naa AC se vsaj vidi kje si, zelo dobro gre po snegu, ima prilagodljiv in visok prtljažni prostor, in še in še. Medosna razdalja pa ni problem, da je 10 cm manjša...

Strani: 1