Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo deflacija iz Slovenije naredila zmagovalko?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 26.11.2014 09:47
... Drugi grafikon je še en prikaz zgrešenih klišejev, ki jih o Sloveniji širijo slovenski politiki in mediji. ...

... čuj, TadejK ... evo, če zdaj malo pozabim na Slovenijo in če pogledam na celoto, mi vsestranski vseobsegajoči balon oziroma 3,646 kratnik daleč najvišjega BDP na prebivalca ob najnižjem zahtevanem letnem donosu na desetletne obveznice v Luksemburgu pokaže, kaj je pravzaprav bistvo kapitalizma ... khmm, ali pa se mogoče motim ? ...

P.S.: Alan, požen www.youtube.com/watc...6vi528gseA , mi smo prpravlen ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2477068

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Bo deflacija iz Slovenije naredila zmagovalko?
[#2477090] 26.11.14 10:37 · odgovor na: najobj (#2477068)
Odgovori   +    5
[najobj]
... Drugi grafikon je še en prikaz zgrešenih klišejev, ki jih o Sloveniji širijo slovenski politiki in mediji. ...

... čuj, TadejK ... evo, če zdaj malo pozabim na Slovenijo in če pogledam na celoto, mi vsestranski vseobsegajoči balon oziroma 3,646 kratnik daleč najvišjega BDP na prebivalca ob najnižjem zahtevanem letnem donosu na desetletne obveznice v Luksemburgu pokaže, kaj je pravzaprav bistvo kapitalizma ... khmm, ali pa se mogoče motim ? ...
Bistvo sedanje faze kapitalizma je v tem, da ko gre zares, stopi na sceno naš Dragi Whateverittakes, in od takrat naprej veljajo nova pravila in stare ekonomske računice niso več vredne niti pet centov.

Strani: 1