Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jurijjurij sporočil: 4.944
čas vnosa: 25.10.14 11:47
"Kar se je zgodilo, ima predvsem posledice v Sloveniji, v tujini na dosežke moje vlade gledajo drugače.
Gre za popolno odsotnost samokritike, kar je bolezen nesposobnih politikov in političark.
Za zdaj se še vidim kot politik v Sloveniji, ker sem prepričana, da lahko dobro delam kot poslanka, tako kot pred prevzemom vlade,
Znano dejstvo je, da vsakdo napreduje dokler ne doseže svoj prag nesposobnosti. In šivilja ga je presegla že kot poslanka. Kaj šele na naslednjih stopničkah.

Žal mi je, da je v bitki interesov in v gonji proti meni, v katero so se vpregli vsi - vlada, politične stranke, mediji in javnost -, največ izgubila prav Slovenija,
Uuuuufffff, kakšno bebavo sprenevedanje! Ma kakšno vezo ima tle vukoyebina? V njenih zakulisnih igricah, po strmoglavljenu z oblasti seveda, je bil samo in edino interes po bajno plačanem (>20 Kojrotov/mesec) bruseljskem fotelju in sončenje v soju evropske politike. Očitno je, da se šivilja nikoli ni zamislila nad dejstvom, da smo v vukoyebini že vsi po vrsti ugotovili da je njen prag nesposobnosti že davno presežen. Tako nekako kot je že davno presežen prag nesposobnosti njenih tesnih sodelavcev, na primer oneta Jakića absolventa šole s prilagojenim programom alpa medicinske sestre Mudarndoferja alpa nesposobne kuharice Kociprove.