Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Seminar za obvladovanje razburjenih Ljubljančanov
[#2465126] 16.10.14 20:04 · odgovor na: (#2465122)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: bc123a 16.10.2014 20:07
[alek14]
> Skratka, cela ljubljana bo v obsednem stanju. Na Financah drkate Dars zaradi del na avtocesti (upraviceno), blokada prakticno cele Ljubljane zaradi maratona pa se vam zdi kul. Fino dvolicno.

Sem mislil, da se hecaš. Sem šel pogledat. Žal je spisek resničen.
Tole meni deluje kot protipravni odvzem prostosti. Česa sem kriv, da me mesto ljubljana zapira v hišni pripor?
Predstavljaj si horror scenarij, da v nedeljo prides z avtom domov v ljubljano in lije kot iz skafa. Tam ti bo en redar tupil da parkiraj tri kilometre od doma in se odpravi po dezju pes domov.

Morda bi rabili taksen horror scenarij, da folk razume, kako mu serjejo po glavi.
Treba bo narediti nekaj kot so Mriborčani zaradi radarjev.
Bi bilo zanimivo ce bi se vnel fajt med maratonci in besnimi ljubljancani. Ali pa ce bi stanovalci zaprli del maratonske poti v znak protesta. Ce bi to naredili dovolj ucinkovito, bi ziher ne bilo maratona naslednje leto... Glede na to, da maratonci tecejo po zaprti cesti, kaksna bi lahko bila sploh kazen, ce se 100 ljubljancanov odloci za pocasno hojo po delu proge?

Ideja: flash mob na delu maratonske poti tik preden pritecejo mimo prvi maratonci. Samo skoordinirati se je treba, in dovolj dobro glumiti gledalce maratona dokler se ne priblizajo tekaci. Po moje bi bila ludnica, za na youtube :)