Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.219
Zadnja sprememba: crt 15.10.2014 10:26
[bobek13]
tu smo torej pri onem tvojem vici "drink this, glugluglu, now a warning, NOW A WARNING..." :))) v glavnem sprožimo pa molimo, da smo zadeli? OK pol sem jaz takoj za, plače v JS za 30% gor, pa da vidimo... ;)
zadevo je ne tako dolgo nazaj zelo dobro razlozil lawrence summers.

blogs.reuters.com/la...tagnation/

economix.blogs.nytim...blogs&_r=0

pac dokler nimas nekih kvalitativno novih trgov, tehnologij etc... delas v zaprti vrecki in jo "moras" napihovat. z vsem, kar pride zraven, pa ti mogoce ne pase. enkrat bo pa prisel tisti planet, o katerem se pogovarjava z najobj, se parkiral v orbito zemlje, imel bo ravno prav razvite prebivalce, da bodo fajn potrosniki, in vsi bomo ziveli srecno do konca svojih dni :)

(uno NOW, a warning je iz www.imdb.com/title/t...fn_al_tt_1 )
wuuhaaa, torej najmočnejše orožje, ki ga CB ima je odpovedalo? So vsaj primarni cilj štanca dosegli, za švicarje se mi zdi, da jim je bil cilj fiksirat tečaj na € in jim je uspelo, kaka pa je zgodba z VB?
ja, svicarjem ne da je uspelo, temvec jim uspeva, ta operacija se vedno poteka.

vb - pa, drzi se nekako :) bi se mogoce bolj, ampak so naknadno prisli na idejo, da zdaj bi pa namesto qe izvajali austerity :)

ne pozabi se na japonsko, ki printa od cirka 2000 in je sele nedavno ugotovila, da resitev ni printanje, temvec brutalno printanje, pa se glede tega se vedno ni ravno definitivnega odgovora, a res rata.