Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Odbora negativno ocenila Bratuškovo
[#2462561] 08.10.14 19:47 · odgovor na: bozo666 (#2462541)
Odgovori   +    26
[bozo666]
Res je, da bi morala biti Bratuškova bolj ofenzivna.......sploh pri nizkotnih vprašanjih o nekem komunizmu ipd......mogoče malo bolj konkretna pri ukrepih za varčevanje z energijo in tudi bolj konkretna glede novih energetskih poti.

Pogrešal sem tudi energično izjavo glede Južnega toka, kjer bi morla EU nastaviti ogledalo in jim reči naj se nehajo iz novih EU držav delati budalo.

Pojasniti bi jim morala, da smo zdaj odvisni tudi od Ukrajine, ki si v stiski lahko prilasti del plina saj gre večina plinovodov skozi to tržavo......z Južnim tokom pa bi se temu izognili.

Vsekakor pa Bratuškova ni bila tako slaba kot so jo takoj začeli pljuvati na 3 kanalu RTV SLO in potem tudi 1. kanal , da o Reporterju in podobnih jurišnikih sploh ne govorim.

Po grozljivi gonji SDS-a in užaljenih palčkov, ki ne morejo v svoji slovenski fovšiji iz svoje kože........po kupu nizkotnih pisem .....pošiljanja spotov EU poslancev tak iziz glasovanja sploh ni presenečenje.

Slovenci smo padli na izpitu in pokazali svojo pritlehnost.

SDS si je dal s tem strel v koleno ker bodo ljudje počasi dojeli kako umazano je bilo pisanje EU poslancem in pošiljanje filmčkov iz proslave, kjer Bratuškova poje antifašistično pesem tako kot večina tam prisotnih.

No, kdor drugemu jamo koplje se počasi sam vanjo zakoplje........in to se bo počasi zgodilo SDS-u in ga marginaliziralo saj n e bo nihče z njimi hotel biti v koaliciji, sami pa nikoli in nikdar ne bodo mogli zbrati 50% glasov.
Ej, čuj, Fajonova je še bolj leva, pa nisem nikoli trdil, da ne bi mogla biti komisarka za kakšno kulturo, podpredsednica za energetsko unijo seveda ne. Bratuškova je pa videti in slišati nekompetentna že ves čas, odkar je postala predsednica vlade. Na zaslišanju jo je bilo pa MUČNO poslušati. Res bi mi bilo še težje, če bi se tako osramotil kak SDSovec ali NSIjevec. Ampak težko verjamem, da bi ga spustili tako daleč. Skratka: Blamirala se je AB sama in sama si je kriva za vse.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2462561

Strani: 1

anon-305875 sporočil: 1.637
[Glavni forum] Tema: Odbora negativno ocenila Bratuškovo
[#2462567] 08.10.14 19:54 · odgovor na: kzupanc (#2462561)
Odgovori   +    3
Ja, najlepše je krivdo in gnojnico zlivati samo po enem, saj v tem je res najvEčji užitek... Če že ne moremo NAMESTIT svojega kandidata, pa vsaj osramotimo obstoječega pošteno... Če bi bratoškova imela podporo stricev, tako daleč peterletov in jj glas sploh ne bi segel, bi mediji že prej poskkrbeli, pa tudi piar, da se primerno pripravi bratuškovo na zagovor... Glede fajnove, levičar je zame levičar, kle sem dosleden, ne glede na komeptentnost, znanje, karkoli, levičar preprosto ne more in ne sme biti... In da desnica v sloveniji pri tem sodeluje, da državo zastopa ultra levičar, je zame totalni poraz slovenske desnice in zame popolnoma NEVOLJIVA. Raje nimam nobene desnice, kot takšno kot je...
anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Odbora negativno ocenila Bratuškovo
[#2462585] 08.10.14 20:12 · odgovor na: kzupanc (#2462561)
Odgovori   +    0
[kzupanc]
> [bozo666]

Ej, čuj, Fajonova je še bolj leva, pa nisem nikoli trdil, da ne bi mogla biti komisarka za kakšno kulturo, podpredsednica za energetsko unijo seveda ne. Bratuškova je pa videti in slišati nekompetentna že ves čas, odkar je postala predsednica vlade. Na zaslišanju jo je bilo pa MUČNO poslušati. Res bi mi bilo še težje, če bi se tako osramotil kak SDSovec ali NSIjevec. Ampak težko verjamem, da bi ga spustili tako daleč. Skratka: Blamirala se je AB sama in sama si je kriva za vse.
Khm, jaz mislim,da bi Bratuškova mirno prestala zaslišanje, če ne bi bilo te vztrajne negativne propagande iz Slovenije, trajajoče že od njene kandidature naprej. Večina članov odbora EP je prišlo na zaslišanje že z izdelanim negativnim mnenjem in z vnaprej pripravljenimi vprašanji, na katera v bistvu ni bilo možno odgovarjati,brez da ne bi bilo kritike dela članov tega odbora,ki jo je zasliševal. Ne razumem pa njenih svetovalcev, zakaj tega scenarija niso resno predvideli in vnaprej pripravili odgovore. Če bi predhodno opravila razgovore recimo s Kopačem, s Kajfežovo, s Potočnikom, morda še s kom drugim v Sloveniji, ki dobro razumejo evropsko energetsko politiko in bi tudi pridobila informacije, ki bi bile zlata vredne pri konkretizaciji ciljev svojega komisarstva bi se kljub temu stvar obrnila za njo na bolje. Tako pa je kot je. Meni jo je resnično žal.

Strani: 1