Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.226
[denac]
> a lahko nastejes, katerega clanka kot narocnik ne mores komentirati in kaksen % clankov je po tvoje to, hvala.

Recimo, Finance LIVE.
Vedno manj člankov o našem političnem dogajanju.
finance live niso clanki. so tisto, kar se ni (ali pa niti ne bo) postalo clanek. in hkrati je to mlada stvar, ki se ni mutirla do konca. vseeno pa sem v forumu ze povedal, da bodo dobile tudi moznost komentiranja. trenutno je edini zadrzek to, da imamo tehniki precej dela tudi z drugimi stvarmi. po moje je prav mozno, da bo live mogoce komentirati v prihodnjem tednu, razen ce gustl preuredi prioritete.

omenjas, da lahko kot narocnik komentiras vedno manj clankov o politicnem dogajanju.

sem te prav razumel ali si hotel povedati samo to, da bi rad, da bi bilo vec clankov o politicnem dogajanju?

v nadaljevanju (spodaj) pises o tem, kaj bi zelel ali kaj ti ni vsec, ne o tem, cesa od objavljenega ne mores komentirati. razumem, da te to muci in da zato rad to omenis, nima pa zveze s prejsnjim vprasanjem.
Jasna beseda novinarjev, da s komunistarjenjem ( Nimdjin izraz) ne moremo v nedogled, ker s tem hranimo komunistične apetite, država pa tone.
Odpoved dvema novinarjema Financ
Odhod najboljših forumašev s foruma
Sodne farse se bližajo temu primeru, novinarji pa so povsem tiho.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2460732

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[crt]
po moje je prav mozno, da bo live mogoce komentirati v prihodnjem tednu, razen ce gustl preuredi prioritete
Takoj, ko z redakcijo ujamemo ritem in se uskladimo, kaj sodi notri in kaj ne in v kaksni obliki.

Verjetno v naslednjih 14 dneh.

Strani: 1