Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[bc123a]
> [macon]
> > [bc123a]
> > > [macon]
> > > Po mojem pišeš iz povsem napačne predpostavke. Ti imaš za izhodišče običajno družbo kot tiste v soseščini, ki se ji dogajajo odkloni in potem to pretežno drobnjakarsko razlagaš (vsegliharstvo).
> >
> > Ne, meni se zdi najbolj preprosta razlaga, da je bratuskova svoje zadnje dneve v pisarni porabuila za to, da je uporabila vse zveze, ki jih je kot predsednica vlade po funkciji imela, da se je zrinila na polozaj.
> >
> > To je tudi po occamu najbolj verjetno, ker je najbolj enostavno.
>
> Ja, ampak je zlorabljala pravila in etiko. Recimo predlaganje same sebe in blago rečeno čudno preštevanje glasov ministrov ter direktno laganje v kamere glede prevzema pošte KPK.
>
> V razvitih deželah, kamor bi se radi prištevali, se zaradi obojega končujejo kariere.

Oh, seveda. V sloveniji pa se ne. Biti "nas" je pomembneje za volilce. Navsezadnje tudi jansa ni odstopil kot predsednik stranke po obsodbi, in celo vec, stranko aktivno uporablja za podporo svoji obrambi.

Stefanecova komisija pa je najmanj toliko smesna kot slovensko sodstvo, ce ne bolj.
Prosim najdi mi tako direktno javno Janševo laganje. Janševa sodba je zame nična sodba na kateri bi bilo potrebno razfukati celo slovensko sodstvo. Prva, ki bi morala dobiti svoj proces sta kar tožilec in sodnik v tej parodiji procesa. Vse državne inštitucije so podvržene pregledu legalnosti in legitimnosti, slovensko sodstvo je slednjo dokončno zapravilo.

Poleg tega je predsedniška strankarska pozicija stvar članov stranke, sedeža v parlamentu pa mu tudi zakonsko niso mogli vzeti. Zakaj torej prekladaš na Janšo?