Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Nezanimanje kupcev ugasnilo luč nad Oplovo ampero

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gensi sporočil: 459
[Avto] Tema: Nezanimanje kupcev ugasnilo luč nad Oplovo ampero
[#2457997] 21.09.14 21:55 · odgovor na: pobalin (#2457995)
Odgovori   +    2
[pobalin]
> že prej pa so javili, da naslednice ne bo.
> Opel pa jih bo nadomestil s podobnim, a posodobljenim električnim avtomobilom chevrolet volt.

Kako bo zdaj to? Ampere ne bo več, naslednice ne bo, pa tudi Chevroleta z letom 2015 ne bo več v Evropi? No, razen ameriških modelov Camaro in Corvette v nekaterih državah.
Očitno so zdaj k tema dvema dodali še Volta. Le kako jim bo zneslo poskrbeti za dobro prodajno in servisno mrežo za tri totalno nišne modele? Bo tudi mreža nišna?
Ampera = Volt.
Vsaj iz tehničnega vidika.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2457997

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Avto] Tema: Nezanimanje kupcev ugasnilo luč nad Oplovo ampero
[#2458001] 21.09.14 22:05 · odgovor na: gensi (#2457997)
Odgovori   +    0
[gensi]
Ampera = Volt.
Vsaj iz tehničnega vidika.
To mi je jasno. Ni mi pa jasno, zakaj in kako bodo namesto enostavnega "bedž indžiniringa" raje prodajali novi Volt pod znamko, ki jo umikajo s trga. Ampak v GM bi že morali vedeti bolje od nekega pobalina, kako se kolobari z znamkami, da stane najmanj in prinese največ. Je pa tudi res, da pobalina ameriški davkoplačevalci še niso reševali iz živega blata lastnih iztrebkov.
anon-204390 sporočil: 13.528
[Avto] Tema: Nezanimanje kupcev ugasnilo luč nad Oplovo ampero
[#2458128] 22.09.14 11:30 · odgovor na: gensi (#2457997)
Odgovori   +    2
[gensi]
> [pobalin]
> > že prej pa so javili, da naslednice ne bo.
> > Opel pa jih bo nadomestil s podobnim, a posodobljenim električnim avtomobilom chevrolet volt.
>
> Kako bo zdaj to? Ampere ne bo več, naslednice ne bo, pa tudi Chevroleta z letom 2015 ne bo več v Evropi? No, razen ameriških modelov Camaro in Corvette v nekaterih državah.
> Očitno so zdaj k tema dvema dodali še Volta. Le kako jim bo zneslo poskrbeti za dobro prodajno in servisno mrežo za tri totalno nišne modele? Bo tudi mreža nišna?

Ampera = Volt.
Vsaj iz tehničnega vidika.
To pa ne bo držalo. Amper je enota za tok, volt enota za napetost, vsaj nazadnje, ko so me učili, je bilo tako ... ;)

Strani: 1