Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BlazVo sporočil: 2.599
Zadnja sprememba: BlazVo 17.09.2014 13:02
[prec]
btw, ce evropejci izgubimo britance je to dobro za eu. ZELO DOBRO. slabo pa bi bilo za njihov financni hub.
To je pa res bolano stališče.

Če v EU ne bo več UK, bo postala še bolj etatistična in birokratska tvorba brez perspektive.

Če v EU ne bo več UK, tudi jaz ne bi bil več. Pa še marsikdo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2456919

Strani: 1

anon-226535 sporočil: 2.703
[BlazVo]
> [prec]
> btw, ce evropejci izgubimo britance je to dobro za eu. ZELO DOBRO. slabo pa bi bilo za njihov financni hub.

To je pa res bolano stališče.

Če v EU ne bo več UK, bo postala še bolj etatistična in birokratska tvorba brez perspektive.
mogoce. mogoce pa ne. jaz seveda satvim na to drugo. ce pa uk stane v eu, bo pa zagotovo se bolj nedodoelana, nedolocena in nefunkcionalna tvorba. oziroma funkcionalna juesofej, kot je ze 70 let. in jaz nimam na kaj stavit, razen na nazadovanje. ce si ti s tem zadovoljen...


Če v EU ne bo več UK, tudi jaz ne bi bil več. Pa še marsikdo.
in?
bc123a sporočil: 48.253
[BlazVo]
> [prec]
> btw, ce evropejci izgubimo britance je to dobro za eu. ZELO DOBRO. slabo pa bi bilo za njihov financni hub.

To je pa res bolano stališče.

Če v EU ne bo več UK, bo postala še bolj etatistična in birokratska tvorba brez perspektive.

Če v EU ne bo več UK, tudi jaz ne bi bil več. Pa še marsikdo.
Vprasanje koliko UK lahko izstopi iz EU. Tako kot lahko izstopi skotska iz VB, a zna se zgoditi da samo skotska, brez velikega dela njenega gospodarstva, ribjih kvot ... tudi o nafti se bodo se pogajali.

Ce bi slucajno VB izstopila iz EU se zna zgoditi za VB podobna katastrofa ... industrija se preseli v zahodno in vzhodno evropo, ugasnejo evropske subvencije za kmetijstvo, raziskave, itd.

Strani: 1