Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-368181 sporočil: 2.807
[crt]
> [FIN-368181]
> znebiti se lahko razume tudi skriti ali zakriti kot v tem primeru,...
> nisem brez veze prilepil linka.

ni mi jasno, kako naj bi tisti komentarji bili skriti ali zakriti.

predvsem pa mi ni jasno, cemu naj bi bili.

> Ko nekoga pošiljajo na prebiranje pravil foruma, ponavadi želijo povedati, da je naredil nekaj narobe, ali nekaj, kar ni po njihovem okusu. Ali se mar motim?

da.

v tem primeru sem te napotil na pravila zato, da bi iz njih lahko razbral, da "cenzura" v smislu reguliranja, kaj je sploh objavljeno, ter poljubne moznosti brisanja ze objavljenega obstaja ze zdaj, torej je ni treba sele pricakovati. v razlicnih oblikah, vedno pa dovolj siroko, je tudi obstajala ves cas zgodovine foruma.
Če kupec začne sumiti, da mu prodjalac ponuja sumljivo robo ali podtkia robo, katere kvaliteta ne ustreza kupčevim pričakovanjem, se kaj hitro zgodi, da bo začel iskati drugega ponudnika, sploh če mu bo prejšnji še dalje zatrjeval, da je njegova roba pač najboljše kvalitete.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2456855

Strani: 1

crt sporočil: 27.197
Zadnja sprememba: crt 17.09.2014 10:35
[FIN-368181]
Če kupec začne sumiti, da mu prodjalac ponuja sumljivo robo ali podtkia robo, katere kvaliteta ne ustreza kupčevim pričakovanjem, se kaj hitro zgodi, da bo začel iskati drugega ponudnika, sploh če mu bo prejšnji še dalje zatrjeval, da je njegova roba pač najboljše kvalitete.
normalno, kdo bi mu branil.

v tem primeru se sicer trudim, da bi ti podal cim bolj jasno sliko, kako stvari stojijo, tako da mi ni jasno (ze spet :), kaj je s tem podtikanjem robe in zatrjevanjem o najboljsosti, ki ju omenjas.

absolutno sem za to, da imas realisticna pricakovanja in pravo sliko, karkoli bos ze potem na podlagi tega dvojega naredil.

Strani: 1