Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Namesto Pfeiferja bo Petrovič
[#2454349] 09.09.14 18:08 · odgovor na: (#2454332)
Odgovori   +    3
[yuTel]
> [renault3]
> Cerar nabira ljudi po ulicah in trgih, bifejih in trgovinah. To bo res sanjska ekipa. Skratka, javni sektor bo cvetel naprej, ostali pa smo ga n.j...i.

Kaj bi nabiral, a ni imel že svojo strukturo-piramido pri Amwayu?
www.zurnal24.si/cera...nek-235069
Haha. Morda pa le ni tak lolek kot izgleda in je celo za nekaj sposoben. Garant je bolje prodajati posodo kot popravljati dežnike.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2454349

Strani: 1

anon-104967 sporočil: 1.542
[Glavni forum] Tema: Namesto Pfeiferja bo Petrovič
[#2454392] 09.09.14 19:37 · odgovor na: 0329Softb (#2454349)
Odgovori   +    1
[0329Softb]
> [yuTel]
> > [renault3]
> > Cerar nabira ljudi po ulicah in trgih, bifejih in trgovinah. To bo res sanjska ekipa. Skratka, javni sektor bo cvetel naprej, ostali pa smo ga n.j...i.
>
> Kaj bi nabiral, a ni imel že svojo strukturo-piramido pri Amwayu?
> www.zurnal24.si/cera...nek-235069

Haha. Morda pa le ni tak lolek kot izgleda in je celo za nekaj sposoben. Garant je bolje prodajati posodo kot popravljati dežnike.

S to informacijo o Amwayu je tudi pri meni dobil kako piko. Amwaya se sicer spomnim še iz časa pred osamosvojitvijo, ko smo morali ta čistila in ostalo švercat iz Avstrije, ker tu še ni bilo. Ni ga bilo hujšega prekrška na meji takrat kot , če so te s kako plastenko LOC-ja ali ZOOMa dobili na meji. Pa ne zaradi čistil in ostalih proizvodov, pač pa zaradi tega , kar je ta posel predstavljal: možnost samostojnega, neodvisnega dela in zaslužka.

Res je bilo takrat noro: v enem mesecu sem imel tako strukturo, še sam ne vem od kod se je nabrala, da sem takoj padel v 21% razred in potem ene 3 mesece hodil v Avstrijo na banko po ene 15K šilingov. Pol se je vse sesulo, ker so Avstrijci zablokirali zadevo, ker smo jugosi pobrali vso robo, ki so jo imeli v planu vsaj za še leto dni, že v par mesecih.

Zdaj ne vem, kako je s tem tu, pa že tako kot povsod, ker taka firma s cca 50 letno tradicijo in trdnim konceptom dela se drži svojih pravil ko pribita in očitno zelo uspešno.

Tako, da še enkrat, tu nimam Cerarju kaj obirat, razen, da bi se lahko tega še naprej držal, pa prava, če ga res obvlada, pa bi bili vsi boljše volje.

Strani: 1