Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Višje sodišče: pri popravku ni važna resnica

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-285005 sporočil: 130
[simona2]

... jaz zavestno laži ali napake ne bom objavila ne kot članek ne kot popravek; če pa mi to naloži sodišče, pa bom...
Kar je napaka imho.To je odlicna priloznost za medijsko bitko, za kreiranje nacelne in neupogljive urednice financ, ki se ne ukloni neumni sodbi, ker je sodba narobe. Ker so finance medij, ki pise resnico in ne lazi. Dajte se malo z lastniki dol usest pri tem problemu in se zdilat kako dalec lahko greste in kje lahko benefite ven potegnete.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2451663

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[FIN-473667]
> [simona2]
>
> ... jaz zavestno laži ali napake ne bom objavila ne kot članek ne kot popravek; če pa mi to naloži sodišče, pa bom...

Kar je napaka imho.To je odlicna priloznost za medijsko bitko, za kreiranje nacelne in neupogljive urednice financ, ki se ne ukloni neumni sodbi, ker je sodba narobe. Ker so finance medij, ki pise resnico in ne lazi. Dajte se malo z lastniki dol usest pri tem problemu in se zdilat kako dalec lahko greste in kje lahko benefite ven potegnete.
Pomoje so se oni z lastniki že zdavnaj dol usedli, in je njim in lastnikom kristalno jasno, da se z oblastjo zares ne morejo zajebavati. In to je edina "resnica", ki je pomembna.

Lahko občasno in dostojno nasadijo kakega od elitnih, ampak ne tam, kjer bi imelo resne posledice.

Niti ni to nič posebej slovenskega. Tudi v Franciji so po Sarkozyju začeli rovati šele nekaj let potem, ko je odletel. V ZDA okrog Clintona in Busha ne bo nikoli nič, pa imata svinjarij na glavi več kot vsi slo bančniki skupaj...

Strani: 1