Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Višje sodišče: pri popravku ni važna resnica

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.205
[Glavni forum] Tema: Višje sodišče: pri popravku ni važna resnica
[#2451655] 02.09.14 19:36 · odgovor na: crt (#2451651)
Odgovori   +    1
[crt]
> [simona2]
> ne moreš priloga, ker mora biti na istem mestu :) mesto pa je določeno s stranjo itd... :) piše v zakonu :)

vem, sorry, hotel sem poudarit, da to daje cisto nove dimenzije pojmu user generated content... :)
o shit, sori, nisem pomislila, pač ne razmišljam :) s tem bi mogoče lahk še kaj zaslužili... :)

a ni imel gustl že enkrat ideje, da bi pač delali več izdaj financ, eno rdečo, eno črno, eno za zokita, eno proti medji, eno za medjo... pa spoh je ne delamo mi, ampak kr users - for free :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2451655

Strani: 1

crt sporočil: 27.256
Zadnja sprememba: crt 02.09.2014 19:45
[simona2]
o shit, sori, nisem pomislila, pač ne razmišljam :) s tem bi mogoče lahk še kaj zaslužili... :)
tako. lej, to je analogno kot recimo kdd - dostop do delniskih knjig je naceloma fraj, razen opa! manipulativnih stroskov, ki pa niso ravno nula.

a ni imel gustl že enkrat ideje, da bi pač delali več izdaj financ, eno rdečo, eno črno, eno za zokita, eno proti medji, eno za medjo... pa spoh je ne delamo mi, ampak kr users - for free :)
tako, mi samo prodajamo lopate, rdece- in crno-kopi, fani in haterji naj si pa med sabo z njimi jebejo mater, kolikor jim srce pozeli.

... kar seveda spet ne bi slo, ker bi se potem po hitrem postopku nekdo petnajsti spomnil, da medij je pa ja odgovoren za vse, kar se objavi in da nima veze to, da je sodno prisiljen objavit, vseeno je odgovoren. pol se pa pejd.

skratka, wrong line of business. industrijska konoplja in maline ftw.

Strani: 1