Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Državne finance, 1. del uvod za telebane

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

QRK sporočil: 2.505
[Glavni forum] Tema: Državne finance, 1. del uvod za telebane
[#2449564] 28.08.14 08:09 · odgovor na: (#2449503)
Odgovori   +    23
Ne sekiraj se! Čez 13 mesecev bomo šli na predčasne volitve: bol zapufani, bol pošteni, bol hinavski, pa z manjšo udeležbo. Enkrat se ta norija mora končati. Želel bi si, da po mirni poti!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2449564

Strani: 1

velikipok sporočil: 1.340
[Glavni forum] Tema: Državne finance, 1. del uvod za telebane
[#2450053] 28.08.14 22:24 · odgovor na: QRK (#2449564)
Odgovori   +    4
Hec je le, ker nas o morali učijo ali poučujejo ljudje, ki živijo (vsaj) dvojno moralo (raznorazni cerarji, pirnati, tajnikarji, mencingerji..., se iskreno opravičujem vsem nenaštetim). Svetovanja in študije izvajajo med delovnim časom, na našem računalniku, printajo na naših listih in z našim tiskalnikom, telefonirajo z našimi telefoni...
Seveda pa je vse to razkošje mogoče le v javnem sektorju. Zasebni sektor podobne anomalije običajno zatre že v kali.
Najhujši pa so seveda profesorji (vsa čast redkim izjemam): učne obveznosti prevalijo na asistente, ves preostali čas pa je namenjen fušu. In potem mi še direkt v faco povedo, da so vse študije naredili v popoldanskem in nočnem času, ko se slučajno niso ali ravno ločevali ali se trudili spreminjati sveta. Spijo pa ti supermeni tako ne.
In za nameček me ob kandidiranju še prepričujejo, da je edini problem naše dežele, moja/naša nemoralnost.
Za popizdit! Ovce smo in prav je da nas bidri nabrišejo pri belem dnevu.

Strani: 1