Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zidar stiska državo še v predoru Šentvid

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
mesečna plača je bila v igri in z ženo sva se dvakrat že skor na smrt skregala, no ona je mene na smrt kregala, zaradi te stave...zidar je noče sprejet. najbrž že ve, zakaj.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 244676

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Zidar stiska državo še v predoru Šentvid
[#244770] 09.05.08 13:27 · odgovor na: novica (#244676)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
mesečna plača je bila v igri in z ženo sva se dvakrat že skor na smrt skregala, no ona je mene na smrt kregala, zaradi te stave...zidar je noče sprejet. najbrž že ve, zakaj.
novica

In zakaj bi sprejel takšno stavo za par stotakov, če pa lažje pokasira par miljonov???
Ti si pa res čuden hehe ;-))
anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Re: Zidar stiska državo še v predoru Šentvid
[#247755] 15.05.08 14:55 · odgovor na: novica (#244676)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
mesečna plača je bila v igri in z ženo sva se dvakrat že skor na smrt skregala, no ona je mene na smrt kregala, zaradi te stave...zidar je noče sprejet. najbrž že ve, zakaj.
novica
Ah ženske;) prav nikoli niso zadovoljne, če pa ne bi ponudil stave bi ti pa težila, da bi ena dodatna na lahko zaslužena plača prišla zelo prav;)

Sicer si mu pa premalo ponudil.

Če bi bila v igri vsaj kakšna hiša ali dve potem bi pa morda le zagrabil.

Sicer pa tudi ta predor, ki je verjetno iz samega zlata, ne bo prinesel kakšnega čudeža ampak bo Celovška še vedno zabasana do amena in ob takem povečevanju prometa bo stanje že čez eno leto, vsaj enako slabo kot je sedaj ko vse stoji od 6-10h in od 12-15h za nazaj pa od 13 pa vsaj do 19h.

Lp

Strani: 1