Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[vrac]
> [FrRoSt]
> > [vrac]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [tasilo]
> > > >
> >
> > A ti misliš,da bi ta tip tega ne naredil, če bi bila ta firma privatna? Isto bi naredil, prevarant ostane prevarant! Se pa čudim,da te pa čisto nič ne moti to, da so Čehi vzeli za "svetovalca" ravno ta model iz HSE-ja,ki je bil ravno tako kandidat za nakup Litostroja Power? In ta model je še nadzornik projekta TEŠ-6:))). V Ameriki bi že bil na Guantanamu.
>
> Ja, v 2WW pa bi se mu prav lahko zgodilo, da bi stal pred drevesom in gledal v cev nabite puške z rdečo zvezdo na kapi. :-)))

Seveda bi ga ustrelili za prvim grmom! Že Churchil je rekel: Ljubim izdajo,sovražim izdajalce...

Ne vem, če bi prišel do prvega grma, in zagotovo bi si zaslužil kaj, vsaj v koleno.

Namen moje replike ni bil debatirati o takih stvareh, pač pa opozoriti na dve drugi napačni interpretaciji.

V gvantanamo zapirajo potencialne teroriste, tudi tiste, ki jih ne morejo obtožiti pred (ameriškim) sodiščem in NE kakšnih finančnih špekulantov in oportunistov.

Kot drugo pa: DA to je lahko neredil, ker ni v PRIVATNI firmi. Če bi bil v privatni firmi, in bi lastnik izvedel, da popoldne dela za konkurenco, ali pa ji svetuje, bi letel ko knof od gat in vprašanje je, kje bi lahko dobil službo.

To je pri nas možno samo v državnih firmah! Ker imamo tako `dobro` pravno državo in ostale institucije. Vključno z pravnimi, izobraževalnimi in novinarskimi.

Merkatorja tukaj ne bom omenjal. In to ni naključno. Ko je vlada AB spustila ceno na 86.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2440374

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Tudi jaz sem Guantanamo zapisal iz ironije. Sicer bo pa tip ob službo tudi v držvni firmi,tako da kakšne bistvene razlike ni. Bi pa verjetno pri privatni firmi tega ne bi prakticiral, čeprav sem imel jaz sličen primer.Sem moral odpustiti uslužbenko,ker je ustanovila svojo firmo in dajala ponudbe kar med službo pri meni. Potem sem ji pa moral povedati,da tako ne gre in smo šli narazen. Seveda sem ji dal še odpravnino,da nisem imel problemov.
Merkatorja tukaj ne bom omenjal. In to ni naključno. Ko je vlada AB spustila ceno na 86.
Tu aludiraš,da je bilo pri Mercatorju isto kot v omenjenem primeru HSE? S tem,da so bili krti kar v Vladi?

Strani: 1