Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kučanovi pisarji in Janševi parlavojaki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-258837 sporočil: 1.755
Peter, mislim, da vsega nisi razkril. Včasih si bil tudi kar razmeroma pogosto gost na različnih TV kot komentator, precej oster tudi, potem si pa nekega dne obsedel in obmoknil. Ponavadi takim preobrazbam botrujejo kakšni izredni dogodki. No, morda si imel zgolj slab dan. Ne me vprašat, kdaj točno je to bilo, ker se ne spomnim, je pa bilo že precej časa nazaj (nekaj let).

Verjetno so tudi kakšni razlogi, ki jih bralcem Financ niste razkrili, zakaj sta odšla Kovač in Erlikan. Oba sta podala nekoliko drugačne verzije dogodkov.

Moram reči, da ko sem videla JJ v naslovu, sem se kar zgrozila misleč, pa kaj ga ne morete že enkrat pustiti pri miru. Analiza drugače ni slaba, dejstvo je, da je JJ v prvem mandatu naredil veliko napak. Predvidevam, da se je iz tega marsikaj naučil. Se mi pa zdi, da ste na Financah posebej alergični na njega, vsaj tak dobi človek občutek,če bere tebe, Petro ali Simono, kadar ga omenjate. Ker ga nikoli ne omenjate v pozitivnem smislu. Kljub vsemu bi se morali jasno zavzeti proti sodnemu procesu, ker tepa vse demokratične standarde, pustimo ob strani, kaj si kdo od vas misli o JJ. Verjamem, da tudi vi niste imuni, če dobite klic od koga, ki ima veliko naročnin in zagrozi z odpovedjo le-teh, ker nenavsezadnje od tega živite, ne pa od ljudi, ki komentirajo po forumih. Ne vidimo vsi stvari belo-črno.