Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[bobek13]
>najobj
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, ti Franklnu in njegovi ekipi ne verjameš na besedo, da so vse njihove besede vredne dobrih osem evrov na mesec, če ne hodiš peš ...
pismu, bos me se preprical, da nisi JSektoras, ampak neki tezki prodajnik, ko mi se za "tuje" podjetje reklamo delas, samo, ves jaz sem en tak cuden tic, jaz ponavadi kupujem stvari ki jih hocem, brez "urevpralnemprasku", zato je tudi en od razlogov zakaj me ta ponudba ne privlaci prevec to, da mi vsisljuje stvari, ki jih nocem, in hkrati s stvarmi, ki jih nocem razlaga, da je ceneje, pa ni, jaz bi se vedno placal isto, samo, da bi si zraven lahko se nekaj "zbral"... je*ote "resenposlovnicajteng" , ki se prodaja ko pralni prasek z igraco...

in ja rekreacija je kul, but I prefer bike over jogging... :-)

LpA
... čuj, nisem ne eno ne drugo, ampak mi je res hecno poslušat tole jamranje za osem evrov na mesec ...

P.S.: priznam, da z reklamiranjem Financ Gustlnu malo v rit lezem, ker upam, da mi bo končno razveljavil tisti rumeni karton, pa da bom tukaj lahko spet koga - samo ko si bo res zaslužil - poslal v rodilni organ, ne da bi se bal, da bom takoj dobil drugega rumenega in z rdečim kartonom izgon s totega foruma ... jebiga, ampak se bojim, da je moj trud zaman, ker me Gustl ignorira ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2439689

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
bogami, si cist obremenjen s totin zutin, hehehe, ce bi ti nehal s ten napekate, bi gustl ze zdavnaj pozabo na to... ;-)

LpA

Strani: 1