Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.196
[bobek13]
jaz lahko recem, da weekend finance so me ze prepricale, tako, ce sem doma jih ponavadi nabavim, ceprav imam pogosto tezave jih dobit(nazadnje bil na treh mestih), dnevni cajteng, pa zaenkrat se ni izzval podobnih obcutkov, neprimerno vec dobim na forumu tukaj...
weekend finance so, tako kot mnoge stvari v sloveniji, primer slovenskega delovanja svetovnega trenda. klasicni news je vedno bolj commodity, nima nobene cene in vrednosti.

pa se je nekako kot nisa, ki bi lahko vendarle prezivela in ostala prodajljiva, zacelo uveljavljati takozvano long-form pisanje, se pravi bolj obsezne meditacije na temo, komentarske, ki imajo pogosto tudi izrazeno osebno noto.

weekend v tem momentu v veliki meri predstavlja znotraj financ prav to in to se da verjetno se boljse razviti.
p.s.: ne vem zakaj, ma se mi zdi da je Siol ukinil komentarje(al pa je to samo poletna shema) je blo tam nekaj kvalitetnih piscev, morda bi se jih splacalo poskuat dobit sem? drugi predlog, tvoja neseljska kosila so vec kot uzitna, sicer ne vem kaj mas z denarnimSM, ma to bi se komot prestavilo sem... :-)
v primeru, da vec ne bodo na ds (zmenimo se vsakic za pol leta), hkrati pa se naprej bodo (to je primarno stvar tega, koliko se meni se da), bodo tu.