Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[samaki]
> [vinopivec]
> 8.000 Slovencev torej ven, večinoma mladih, odlično izobraženih in podjetnih, nekaj manj kot to jih umre, nataliteta Slovencev največ 4.000. 10.000 tisoč južnih bratov not, nataliteta priseljencev že podobna v absolutni številki slovenski. Pridejo ne tisti izobraženi in podjetni, ti gredo tja, kjer so perspektive in plače precej boljše kot v zatohlem udbomafijskem ofcastanu, tja, kamor gredo tudi naši.
>
> Grozljivo. Za koga sem celo življenje s prihranki obnavljal in obnovil domačijo, ko mi otroka počasi tudi odhajata s trebuhom za kruhom?
>
> Murgelski strateg zla, sanjski scenarij nove Juge ti uspeva s polno paro. Trudim se verjeti, da po smrti pekel res obstaja.

Dragi Vinopivec, potolaži se. Nisi edini. Jaz imam tri, pa so vsi zunaj, z ženo pa živiva v prazni, udobni hiši. Sem pa kljub temu zadovoljen, da imamo EU in ni treba prav daleč. Če sem iskren, sem jih celo spodbujal naj gredo. Že zdavnaj sem ugotovil, kam Murglor et consortes peljejo Slovenijo, večina s socializmom prežetih volilcev pa jim slepo sledi. Res ne vem, zakaj bi zapravljali svoja mlada, ustvarjalna leta v tem zatohlem, brezperspektivnem okolju.
hehehe, samo pazi,da kje ne pridejo na stara leta nazaj pa zacajo pi*dit kak je vse za ku*ac tu in seveda za piko na i volit instant cudodelnike tipa cmerar... poznam en par, ki je celo zivljenje prezivel/delal v DE, upokojena sta na rodni grudi, tu jima nic ni prav, za zdravstvo se vozita 700km via sever, doma pa mata obesen portret marsala, in ne nisem vprasal koga bosta volila... ;-)

LpA