Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Luka Mesec in njegov raj na slovenski Zemlji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-284823 sporočil: 2.300
Zadnja sprememba: anon-284823 31.07.2014 09:10
Luka Mesec je lep primer levaškega psihopata,ki jih je od 45-danes vzgajala Titovo kardeljansko Kučanova klika-študirani idioti ,ki bi delili tisto kar niso zaslužili in nimajo,bi se pufali in izkoriščali one ,ki delajo.
Skratka Mesec predstavljha "dosežke" slovenskega šolstva in duha naroda.
Skratka 70% + slovenskih bebcev razmišlja podobno ali vsaj približno.
V 60 letih + smo vzgojili v šolstvu armado Luk Mesecev,ki se nato zaposljujejo na univerzah,šolah ,JS ,državni upravi,državnih podjetjih in uničijejo državo in vsiljujejo propadli komunizem in enakost(kraja pridnim).Kaj preostaja ostalim ,ki so prišli iz šole?Beg v dnevno boreči se zasebni sektor ali bolj normalno tujino.
In dokler nebo Slovenija pospravila na odpad zgodovine z vso dediščino komunizma od NOB njegove ropotije,svetnikov,do Kučana,Tita ,Kardelja,SFRJ,komunizma in FDV-ja iz fakultet pa odslovila ekstremistične leve predavatelje ter prepovedala komunistične simbole ,ESČP jih je že.
Se Sloveniji zelo slabo piše in ljudje tipa Mesec so nevarni, saj lahko kaj hitro pričnejo s nacionalizacijami in pobijanji ,kot so to počeli že njihovi politični pra mentorji.Skratka država bi morala tudi take ekstremno leve ,kot desne idiotske stranke z ustavo prepovedati.
Namesto ,da bi šolstvo vzgajalo kader znanja in sposobnosti podjetništva vzgaja komuniste in bebce,ki če jim daš vrečo krompirja ,da si ga naj nasadijo ,da bodo imeli ozimnico,jo požrejo nato pa stradajo ali kradejo onemu ali pa mu poberejo in ga ubijejo samo da se lahko grejo socializem.
Frankel-če sem bil 89-90 ponosen ,da sem Slovenec ,me je danes krepko sram-hujši smo kot Cigani in Romuni in Pakistanci skupaj.