Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar ostaja 'cagav' glede privatizacije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
Če bi jaz vprašal moje (spoštovane!) delavce, ja kaj pa bomo delali?! Bi me debelo pogledali, potem pa bi najboljši dali takoj odpoved, ostalim pa kasneje ne bi nič drugega preostalo. Saj vem, država ni podjetje, zagotovo pa tudi ni anarhija. Od tu naprej naj Cerar razmišlja. Pahor je bil tragedija, Cerar bo (v ponovitvi) tragikomedija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2436929

Strani: 1

anon-312183 sporočil: 116
[XRESP]
Če bi jaz vprašal moje (spoštovane!) delavce, ja kaj pa bomo delali?!
E, v JS se nam pa zadnjih nekaj let dogaja prav to. Zadovoljstvo in motivacija sta seveda na višku ...
bigl sporočil: 18.363
[XRESP]
Če bi jaz vprašal moje (spoštovane!) delavce, ja kaj pa bomo delali?! Bi me debelo pogledali, potem pa bi najboljši dali takoj odpoved, ostalim pa kasneje ne bi nič drugega preostalo. Saj vem, država ni podjetje, zagotovo pa tudi ni anarhija. Od tu naprej naj Cerar razmišlja. Pahor je bil tragedija, Cerar bo (v ponovitvi) tragikomedija.
Sedaj posluša druge, da mu povedo kako bi oni, potem pa bodo sestavili kolaž - koalicijo iz tega. Sama SMC očitno nima programa in je zavajala slovensko javnost in volilce, kar ni etično in moralno. V smislu za zmago se uporablja vsa sredstva tudi etiko in moralo.
Vse komplimente NSi v tej situaciji, ki postavlja s svojim program Sloveniji jasno pot, ostale stranke pa v zadrego. Lep dan.

Strani: 1