Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar ostaja 'cagav' glede privatizacije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-235506 sporočil: 1.734
Men še vedno ne gre v račun naslednje: smc nima nobenih konkretnih stališč do glavnih problemov slo. Niti ne pove, kako bi oni reševali glavne težave.
Še več: celo na teh pogajanjih ostali predstavniki strank povedo, da smc se sploh ne izreka do konkretnih stvari, ampak samo posluša kaj ostali menijo.

Meni ta drža SMC ni normalna sploh . OZ, da sem natančnejši, ne razumem njihovih volilcev, kaj so sploh volili

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2436925

Strani: 1

anon-117675 sporočil: 1.191
Volilci celo mislijo, kakšne brihte da so. Če to ni komedija ...
anon-166232 sporočil: 3.600
Nov pristop. Če v politiki jasno poveš kaj boš delal, te vsi napadejo in tistega ne narediš. Nakar te zmerjajo vsi, tisti, ki so ti verjeli in si jih razočaral, ter tisti, ki ti niso verjeli zato te zmerjajo še naprej.

Lep primer je Obama in Guantanamo. Njegovi volilci so razočarani, saj ga kljub jasni obljubi ni zaprl, republikanci, ki so mu zaprtje preprečili, pa ga zmerjajo še naprej. Itak.

Zato obljubiš pravno državo in nič več. Ker pravni državi pa res nihče ne nasprotuje. Čista zmaga, he he.
anon-202018 sporočil: 8.635
[kb14]
Men še vedno ne gre v račun naslednje: smc nima nobenih konkretnih stališč do glavnih problemov slo. Niti ne pove, kako bi oni reševali glavne težave.
Še več: celo na teh pogajanjih ostali predstavniki strank povedo, da smc se sploh ne izreka do konkretnih stvari, ampak samo posluša kaj ostali menijo.

Meni ta drža SMC ni normalna sploh . OZ, da sem natančnejši, ne razumem njihovih volilcev, kaj so sploh volili
....................... saj je jasno vse skupaj!nastopilo bo plagiatorstvo 2.0!

vladajo nam neznalice press
anon-224493 sporočil: 1.106
[kb14]
Men še vedno ne gre v račun naslednje: smc nima nobenih konkretnih stališč do glavnih problemov slo. Niti ne pove, kako bi oni reševali glavne težave.
Še več: celo na teh pogajanjih ostali predstavniki strank povedo, da smc se sploh ne izreka do konkretnih stvari, ampak samo posluša kaj ostali menijo.

Meni ta drža SMC ni normalna sploh . OZ, da sem natančnejši, ne razumem njihovih volilcev, kaj so sploh volili
Najboljšo definicio za tvojo trditev je napisal Šušteršič: "Ljudje so volili prazen žakelj".
macon sporočil: 12.861
[kb14]
Men še vedno ne gre v račun naslednje: smc nima nobenih konkretnih stališč do glavnih problemov slo. Niti ne pove, kako bi oni reševali glavne težave.
Še več: celo na teh pogajanjih ostali predstavniki strank povedo, da smc se sploh ne izreka do konkretnih stvari, ampak samo posluša kaj ostali menijo.

Meni ta drža SMC ni normalna sploh . OZ, da sem natančnejši, ne razumem njihovih volilcev, kaj so sploh volili
kučan posluša, kaj mu imajo druge stranke za predlagati. Izbral bo rešitve, ki bodo pomagale in krepile mafijo. Torej navidez status quo, v resnici pa nadaljnje siromašenje in ropanje ljudstva.
imocl sporočil: 258
v bistvu hoče narediti eno mediacijo (pravnik po izobrazbi in razmišljanju).
anon-170640 sporočil: 1.124
čas vnosa: 26.07.14 21:32
volili so PROTI JANŠA !! to je bil edini cilj , ostalo pa: ko jebe !!

Strani: 1