Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
[fiston]
Heh, to sem videl, ko je kolega šel iz poštne banke na SBER bank. Pa kredit ni bil problem, limit tudi ni bil, ga je pokril, ona Petrolova magna je bila problem, ko se tam 18. pokriva, pa je bilo najprej treba to čakat, potem so pa še nakaj zašuštrali, pa da spet drugi 18. čaka.
Ja pa za kreditno kartico je plačal, a je bila Visa se mi zdi, pa potem kao last banke, pa jo je moral vrniti, pa tam novo....

Tako da ni štos v tem da se gre ravno za pufe, ker kredit ima tudi pri poštni banki, pa tukaj ni bilo nobenega problema.
Se zgodi, ampak nimajo vsi takšnih zapletov. Poleg tega lahko pooblastiš banko, da vse ureja v tvojem imenu (in to mora početi), razen kar se tiče poplačevanja pufov. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2436090

Strani: 1

anon-24983 sporočil: 7.885
Zadnja sprememba: anon-24983 24.07.2014 14:06
[markoff]
> [fiston]
> Heh, to sem videl, ko je kolega šel iz poštne banke na SBER bank. Pa kredit ni bil problem, limit tudi ni bil, ga je pokril, ona Petrolova magna je bila problem, ko se tam 18. pokriva, pa je bilo najprej treba to čakat, potem so pa še nakaj zašuštrali, pa da spet drugi 18. čaka.
> Ja pa za kreditno kartico je plačal, a je bila Visa se mi zdi, pa potem kao last banke, pa jo je moral vrniti, pa tam novo....
>
> Tako da ni štos v tem da se gre ravno za pufe, ker kredit ima tudi pri poštni banki, pa tukaj ni bilo nobenega problema.

Se zgodi, ampak nimajo vsi takšnih zapletov. Poleg tega lahko pooblastiš banko, da vse ureja v tvojem imenu (in to mora početi), razen kar se tiče poplačevanja pufov. :)
Ja nisem napisal, da imajo vsi, sem napisal, da je včasih tudi banko zajebano menjat.
No se je pa ta potlej zajebal, ko je odprl račun pri SBER bank, potem pa čakal se mi zdi več kot mesec, da so mu odobrili onih 2.000 evrov limita.
He, he pa kreten prej že preko interneta cunje nabavil tam za 600 evrov, ko so mu govorili, da do konca tedna bo pa sigurno. :)

Tako da kot sem napisal, da pač zamenjaš pa kar ponujajo se lepo sliši, potem ko si enkrat tam je pa lahko tudi drugače...

Ja drugače pa manj kot imaš posla z banko, lažje jo je menjati.

No meni osebno ne bi bilo problem, limit imam oni ki ga dajo na začetku zraven v minusu še nisem bil, trajnika nimam. Imam samo ono plačilno kartico in ono za plačevanje preko neta.
Se pravim, jim nesem samo one dve kartice, pa rečem naj zaprejo in na kateri račun naj prenakažejo, kar je še na računu.

Strani: 1